Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat BiH HD

AW: Hayat BiH HD

ma i tako je hayat smece, prije sam gledo one ninja wariors i to je jedino sto je valjalo na hayat. tako da me zaboli k***c za hayat!!!
 
AW: Hayat BiH HD

@mostarac
Radi sa starim Image OE 1.6 NewNigma verizija 3.3.2 i stariji
 
AW: Hayat BiH HD

Kao prvo pozdrav drustvo a Ti narog ako je za tebe smece Hayat tv ima raje za koje nije i nije lijepo da se tako izrazavas ako ti se gleda gledaj ako ne ne
jer ako bi se svi ponasali za pojedine kanale kao ti da ih nazivamo smece ne bi bilo lijepo razmisli malo ok Pozz svima
 
AW: Hayat BiH HD

imam uplanu sebi poruciti Hayat karticu imam i za nju viaccess dali je smijem odmah u resiver staviti ili moram podesiti sta da je ne upropastim Vu+ solo SE resiver
 
AW: Hayat BiH HD

Ellie
Ne moras se bojati, modul u resiver, samo moras podesavanja tako namjestiti, da za Hayat stoji common interface, a ne neki od camd.
Kartica imam jos ako ti treba javi se na pn.
 
Zurück
Oben