Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dt tr irdeto

AW: Dt tr irdeto

atsiz77 abime katiliyorum,... Digitürk Irdeto ile ugrasan yok suan, cünkü piyasada cok sayida calisan CW kartlari var.

ya dogu mu okudum ben simdi bir normal digitürk paketi acsam türkiyeden yani sadece türkiye kannalleri lig tv yok o kart da mir irdeto yani onla bile cs olmazmi.yoksa sadece mega paketi mi almak gerek o kesin mi cryptoworks karti yoksa onuda alip elimizde patlamsin yani cs olarak demek istiyorum.bilgileriniz icin tesekürler

evet dogru okudun, bugün sana crypto verirler yarin kartini kapatirlar eslesmis irdeto verir bu hangi paket olursa olsun.

yok paylasma degil bu konuda sorun, digiturk´un avrupa´da yapdiklari terbiyesizlige karsi bir cevap vermek icin cabaladilar hemen hemen türk board´larda karti kapanan arkadaslar´a 50€ verip receiver almayin dediler eger rechtschutz varsa gidin avukata basvurun diye herkes tamam iyi yapalim derken ne oldu belki 100 kisiden sadece 2-3 kisi avukata basvurmusdur yani hakkini aramisdir diger kisiler ise simdi alalim 50€ üstüne verdiler nasil olsa bunuda birisi calisdirir dediler. isde bu yüzden public edilmiyor.

simdi bu konuda kim hakli acaba elini vicdanina koy ve cevap ver ?

en güzel örnek sky yada eskiden premiere kac defa fiyat´lari yükseltmeye calisdilar sonuc ne oldu bütün üyeler iptal etdirdiler üyeliklerini sonuc sky geri adim atmak zorunda kaldi suanki durumu malum.

yani herzaman hep bana hep bana demiyelim birazda kendimiz cabalayalim.

ben kendim bilmiyorum nasil calisdigini ögrenmek´de istemiyorum cünkü digitup kartim yok ve almaya´da niyetim yok.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

dediklerine katiliyorum ,... gercekten bizde hersey lavda kaliyor,...
bir kac kisi gercekten avukata kadar götürseydi bu isi belki isler suan farkli olurdu.

Birde Almanyada yasayanlari hic anlamiyorum,... Burda hakini daha kolay ararsin, cünkü alman kanunlarina göre sana zaten reciever sart kosamazlar,.. istedigin makinada kulanma hakin var.
Ama bizim millet bosver 50 euro degilmi deyip pasa pasa ödüyorlar.

aynen usta, onun icin birak herkes 50€dandik kutularinda seyretsinler yapacak birsey yok.

Benim Digitürk Euro kartim var ve daha kaptilmadi
(CryptoWork karte....) .

arkadaslar önümüzdeki aylarda tüm CryptoWork kartlari kapanacak. Türkiye Avrupa karti fark etmez,... adamlar Irdeto sifresistemine geciyor.

benim Dikkatimi ceken tek sey pesin önden ödeyenlerin ve cep telefonu alip da Digitürk hediye verilen kartlar kapaniyor,... o kadar kisiden duydum ama halen aylik ödeme yapip da karti kapanani duymadim.

belki tesadüfdür, ama ilgimi cekti iste

ilerleyen haftalarda bütün CW kartlarinin kapanacagini nerden biliyorsunuz?
bu isler o kadar kolay degil, belki üc kagitcilik türkiyede gecer ama almanyanin yasalari cok daha serttir....sen hem yillik 300-400 euro öde, hemde kartini istedikleri gibi kapatip senden üstüne üstün para isteyip, yeni kart göndersinler....birden sikayet dalgasi kendini gösterirse, dt hicbirsey yapamaz....

birsey yapamaz dogru, afedersin ama ben bir cok yerlerder yirtindim durdum birlik olalaim bunlara hepimiz sikayet edelim dedik sonuc ortada tek basina kaldim. evet burasi almanya biz türkler jetpa kombassanlar´dan alisdik birde digiturk dsmart soysun bizi deyip bi bardak su icip oturuyorlar ve hic hareket yok.

taiken kardes :)
atsiz abimin dedigine kulak ver,... o kadar denildi ödemeyin o parayi avukata gidin diye,... kimse birsey yapmadi hakli olduguklari halde o parayi ödediler,...
Yani bizim millet anca bos konusuyor, kuru siki atiyor ^^
Digitürk de D-Smart da bu yüzden istedikleri gibi at kosturuyor.

Bunu cesitli Forumlarda Atsiz abi de yazdi,... burda bende yazdim,... almanyada yasiyorsan ve digitürk euro üyesi isen, Digitürkün bu yaptigi seye yasal olrak karsi koya bilirsin ve kazanirsin da,... ama bizim millet aman 50 euro degilmi diye ödeyi veriyor,... eee öyle yaparsan emin olki, sirayla tüm CW kartlari kapatilacak ;-)

Zurück
Oben