Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dreambox 500 Hd orginal image

kisisev

Ist oft hier
Registriert
11. Juli 2009
Beiträge
108
Reaktionspunkte
3
Punkte
38
Ort
Zurich
koji image 2.0 preporucate za ovaj dreambox,polako se gubi potpora plugina za 1.6 image!
trenutno imam icvs al kako vidim oni jos nisu presli na 2.0 ili se varam?
hvala
 
AW: dreambox 500 Hd orginal image

ja koristim dreamelite. svaki ukus je drugaciji. nisam ni ja siguran dal postoji icvs sa 2.0. mislim da ne. za dm7020hd ima onaj snowflake oe 2.0. on je na bazu gemini. za tvoj box mislim da nema snowflake

pozz
 
AW: dreambox 500 Hd orginal image

hvala na potpori,dal imas problema sa memorijom na boxu kad imas taj image,citam negdje da imege 2.0 uzimaju dosta memorije pa me zanima dal mogu isti taj koristit bez hard disca ili usb?
i dal mogu ga ubacit preko web browsver ili ne?
 
AW: dreambox 500 Hd orginal image

ja imam dm7020hd. na njemu radi nettv kao i nekih drugih plugina (movie2k itd). naravno koristim njega za cs i sluzi mi kao server za cs. kod 500hd ne bi trebalo biti problema sa memorijom i kad bi stavio neki plugina.
slobodno mozes da flashujes preko browsera. hdd ili usb nije potreban. jedino ti treba bootloader #84

sretno
 
AW: dreambox 500 Hd orginal image

gemini3 -DM500HD / Sim 210 clone kako da skinem sebi sa ovog sajta
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben