Dreamboc 500s key permes digitronit

Dieses Thema im Forum "Krejt për Reciver" wurde erstellt von shkupjani_ger, 1. Februar 2012.

1. shkupjani_ger

shkupjani_ger Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    8
    Pershendetje
    A din ndoush qysh me ja dhan key permes digitronit,ose qfar programi me vyn per me ja dhan permes Pc,dhe ne qfar menyre duhet!
    Flm

2. tonny_te

tonny_te Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    18
    AW: Dreamboc 500s key permes digitronit

Pershendetje shkupjane , Per cfar keys e ke fjalen ?

3. shkupjani_ger

shkupjani_ger Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    8

Shoki Shkupjan me i e jo me e
    Qelsa Key per programet e holandes NL

4. tanitani

tanitani Newbie

Punkte für Erfolge:
    3

me nje ftp program si peshembull totalcomander.
    i shkarkon actuelle key dhe me kete program i kalon ne box ne orderin var/key e starton camin qe ke dhe kaq.

tung

shkupjani_ger gefällt das.
  5. t3shi

t3shi Newbie

Punkte für Erfolge:
    1

pershendetje,

kam nje pytje se skom lidhje hiq, shembull cka jon kto key prej ku i marr?? un e kam nje dreambox dm 500 s dhe e kam ni njeri qe msherben me disa programa, digitalb, tring, sky etj etj. por para 1 muaj kom gabu dhe e kom po total reset e u desht me ja qu ati njerit dhe ai ma ka regullu apet, po prej se ma ka regullu sky bundesliga e do programa tjer si shembull discovery channel apo nat geographic nuk funksionojn, a sky sport funksionon gjith, do te thot fudboll anglez muj me kqyr, ligen e kampionav muj me kqyr perveq se sky sport 3. cka mundet me u kon ktu???

ai mthot se pi ne server ka problem, e jo ne boxin tem, po pse pra nje shok i im i kap gjitha programet dhe ky i merr prej tnjejtit njeri ato senet? edhe ma ka ndrru passwordin qe u kon root dhe pastaj passi dreambox e ka ndrru do te thot smuj me hy mo as me webinterface as me Dcc, a me kast mi ka mbyll a cka ka bo?? edhe tash a muj une me bo update gemini 4.70 a po ndoshta e cregulloj prap krejt nese boj update?? ndoshta ja hupi regullimin qe e ka bo ai per me m sherby me ato programa?? edhe cili CAM esht tash me i riu, un e kam MgCamd Gigasat...

flm shum nese dikush mundet me mndihmu

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.