Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream Box 500s clone

RSMakarona

Newbie
Registriert
7. August 2009
Beiträge
13
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Pozdrav svima.....

Puno citam u ovom dobrom forumu, ali me informacije ubise.... stvarno ih ima ;)

Moja antena je fest upirena na Hotbird, EutelW2 i Astru. Koju opremu moram da nabavim da mogu nase programe da gledam?
Pocetnik sam.... moze li mi neko objasnit neke stvari. Hvala unaprijed...

Poz
 
AW: Tv Total

Zdravo goran333,

iduce nedelje cu si naruciti DM500 S (Clone). Ja mislim da je dobra cjena.

Kad dobijem.... kako da nastavim? Jeli mora CS ili to moze i bez CS'a?

Imam jos Arena karticu (zbog americkog fudbala i tada nemacke lige). Dali se i ona moze uz to gledati ili nije vise potrebna?

Poz
 
AW: Tv Total

pozdrav

kad dobijes taj box samo se javi ovde !!!

sa taj box bices sretan sto on moze sve !!!

cao
 
AW: Tv Total

Zdravo...

eh taman naruci box. Mislim da ce stici za koji dan..... pa cu se javiti

Poz
 
AW: Tv Total

@ goran333

Cao..., stigao mi box, sta sad? Mislim da mi trebaju neke stvarcice.....
 
Zuletzt bearbeitet:
Zdravo

Ma moze zasto nebi moglo....

ovako Prvo ti treba Nullmodem kabel pa onda ovo > KLICK < ovo tije Pogram sa koji ces ubaciiti ovo > KLICK < ,ako bi zeleo da radis CS,onda napravi prvo ovaj Korak onda cemo dalje...

PS:Otvorio sam za tebe Posebnu Temu,da bi se i drugi lakse snasli...


IMG Removedby murati
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dream Box 500s clone

Zdravo murati..... mislim za Temu, da si u pravu :good:

Nullmodemkabel imam.... SW sam skinuo.

Dali za CS mora moj Box biti stalno na mrezi, to jeste "online"? Ili se to moze i lokalno obaviti? Posto imam dostupak interneta samo u podrumu, a wireless LAN ce tek biti ugradjen, kad se kuca sredi citava "Umabu":)

Veceras cu biti oko 20h opet ovde na forumu

Hvala unaprijed.....
 
AW: Dream Box 500s clone

Ako ne zelis CS onda nista,nemas Potrebe da bude Online,gledas onda samo one FTA Programe...
Ako bi ipak Zelio CS onda mora Resiver biti na Ruteru spojen,preko Netztwerk Kabla...
 
AW: Dream Box 500s clone

@ RS Makarona

kao sto sam napisao u mail pricekaj do veceras 22.00 u to doba dolazim kuci i ondak mozemo skupa to da sredimp za sat vremena !

Javi ili imas SKYPE / MSN

Pozdrav
 
AW: Dream Box 500s clone

pozd. svima!

jedno pitanje, kako se spaja Dreambox s routerom? jeli se mora konfigurieren, ili to automatski ide, cim se prikljuci?? molim za odg...hvala unaprijed..

pozd...
 
Zurück
Oben