Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

dream 500s

Dalma

Freak
Registriert
26. Januar 2009
Beiträge
239
Reaktionspunkte
7
Punkte
78
Ciao svima skupa
nemam pojma oce li mi iko odgovorit
1.spojio sam dream sa routerom
2.stavio sam setting list
ali sad dolaze problemi

1.kako moram nastimat reciver samo mogu gledat thor(LNB1)
LNB2 hotbird
LNB3 astra
LNB4 eutelsat w2

2.kako mogu uopce doc do autoroll.key (12) i SoftCam.key

HVALA
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dream 500s


Zdravo...

Sto se tice Programa i stimanje sateilta moras da vidis kod sebe kako si rasporedio na diesqu,i tako isto upises u Box,za Dream imas ovde sve kako ide i sta ,pogledaj https://www.digital-eliteboard.com/threads/67076
 
AW: dream 500s

tuner konfiguracija:disek ulaz1,diesk parametrirvi lnb AA,drugi lnb AB,treci BA i cetvrti BB...a za te kljuceve ima neki key downloader plugin,pogledaj na gemini serveru,ali kako radi i dali radi neznam,nekoristim kljuceve,probaj sam!
 
AW: dream 500s

tuner konfiguracija:disek ulaz1,diesk parametrirvi lnb AA,drugi lnb AB,treci BA i cetvrti BB...a za te kljuceve ima neki key downloader plugin,pogledaj na gemini serveru,ali kako radi i dali radi neznam,nekoristim kljuceve,probaj sam!


Uspio sam dok sam dosa do ideje da isprobam aa ab ba bb
poludio sam ako nisam vec prije bio

ali ipak jeli mi moze neko pomoc oko kljuceva

KOJI JE NAJBOLJI IMAGE ZA DREAM 500S sa AUTO-UPDATE
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dream 500s

Uspio sam dok sam dosa do ideje da isprobam aa ab ba bb
poludio sam ako nisam vec prije bio

ali ipak jeli mi moze neko pomoc oko kljuceva

KOJI JE NAJBOLJI IMAGE ZA DREAM 500S sa AUTO-UPDATE
Otpakuj ovo sto sam zakacio i uradi sljedece da bi ti proradio DigiTV, u principu je to isto ko da imas auto-update. Moras da imas DCC i da se spojis sa reciverom, pa onda ides na FTP.

How to...
------------
1. Kopiraj TechsatKeyDownloader.sh & TechsatKeyDownloader.cfg u var/tuxbox/plugins.

2. Promjeni kod obadvije datoteke Attribute u 755.

3. Izadji iz DCC-a.

4. Pritisni ZUTO dugme na daljinskom i onda na Installed Plugins ili Erweiterungen.

5. Izaberi TechsatKeyDownloader i pritisni Ok.

To bi bilo sve, sad samo izadji odatle i UZIVAJ.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…