Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

dm500s

AW: dm500s

Za totaltv imas tu adresu:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

a za Digitv trebas karticu preko nekoga(rodbine...)iz hrvatske pokusat dobiti.
Rodbina ti treba u hrvatskoj abo kupiti.
 
AW: dm500s

posto covek i ovako se jos slabo snalazi u vezi dreamboxa,ja bih odvratio od totala i digija!za total kartu mora da smanji napon na citacu,inace ce izgoreti karta!ako to neume sam,znaci jos dodatnih troskova!za digi mu treba box i rsa key koji ce neznam kako nabaviti nakon hapsenja poljaka koji je to radio!znaci ne bi mogao sa digijem trenutno nista da zapocne!moja preporuka sky de (predpostavljam da je covek u nemackoj) ili neku xxx kartu kao sto je predlozio kolega,a total i digi bi ionako dobio vrlo brzo od ostalih za razmenu!moje skromno misljenje...:emoticon-0108-speec
 
AW: dm500s

Najbolje da ja odustanem od svega ovoga sta vi kazete,Puno vam hvala sto ste mi htjeli pomoci (da u njemackoj zivim)
 
AW: dm500s

slazem se s kolegom , a nakraju te sve karte su pino skuplje od tih 80 €
on prvo nek poradi na dm 500 , i da neke stvari skuzi za server . moja prepostavka je naj bolje neku manje zahtjevnu kartu, to sam mu ja u prvom postu napisao ali nije skuzio

pozz stepski vuk
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…