Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Diskutime për Cardsharing

AW: Diskutime për Cardsharing

hallo 009 ej o shoki me tregon si mundemm edhe un te baj ket cs krejt i kam rregullu po me vyn vetum lidhja a mundesh te me ndihmosh me shum
pershendetje
 
AW: Diskutime për Cardsharing

hallo 009 ej o shoki me tregon si mundemm edhe un te baj ket cs krejt i kam rregullu po me vyn vetum lidhja a mundesh te me ndihmosh me shum
pershendetje
Po sikur te cova nje adres apo jo??:JC_hmmm:
shkruaj me ate dhe e sheh vet se ka nje server shum te mir.
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje se pari CARD SHARING do te thot nderrim te kartelave pra ti e ke kartelen orgjinale dhe e nderron me dikund tjeter dhe keshtu me radh une nuk posedoj as nje CARD se une CARD SHARING e kam prej vitit 2000. prej nje shokut tim ITALIAN. prej atij i kam po thuaj te gjitha kanalet perveq PREMIER DIREKT tash thirret SKY.pra me fjal te tjera une nuk mundem te nderroj kartela apo CARD SHARING :se mu mi jep aj shoku italian se une atij i kam quar shum klient dhe per at arsye une i posedoj shum SERVERA GRATIS prej atijbesoj se jam i kjart - NOTLAV
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje 009 po te kuptoj mir me fal po,
o ti fushkruj edhe ty flm po aj shoku nuk mu pergjigj fare deri tani se i kam shkruajt edhe atina shokut tand pershendetje gjithve
 
AW: Diskutime për Cardsharing

A din kush ndonji program si mundem me shiku me humax 5400 ndonji program sepse kohëve të fundit ska mbet asnji program me shiku përveç Digitalbit që e shikoj me Parapagim.Kaloni mir
 
AW: Diskutime për Cardsharing

fushkruj flm mu pergjigj shoku i juaj do te flas spari me ta qa po me thot pershendetje
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje tegjithve kam kartelt digialb premium dhe tringat teplot kush asht i intersun per ndrrim me premeret ose dishka tjeter
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje tegjithve kam kartelt digialb premium dhe tringat teplot kush asht i intersun per ndrrim me premeret ose dishka tjeter
te pershendes veli si po duket se paske kry pune me kartelen e tringut
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Diskutime për Cardsharing

mfal po sptkuptoj se shka pothue bessat
andoshta kepyt se amoskam kry pun me kartelen etrigve
njefar tekrynit
kaqen dasht me e qit ne cccamNewsCS. po asht problemi se poma hup ni 1 hop dhe spomalexon ky far NewsCS. digialbin e kaqen dasht tablej edhe ni dm 500 emekombinue
 
AW: Diskutime për Cardsharing

po por kryesorja te punon tash tring tv dhe digitalbi
 
AW: Diskutime për Cardsharing

A din kush ndonji program si mundem me shiku me humax 5400 ndonji program sepse kohëve të fundit ska mbet asnji program me shiku përveç Digitalbit që e shikoj me Parapagim.Kaloni mir


HE po boll po shiqojshe me humax 5400
un spo muj te shiqoj as gje me humax 5400z e as digialbin se po ta kisha digialbin ishte shum mie po se kam
ke nje ide pra
 
AW: Diskutime për Cardsharing

HE po boll po shiqojshe me humax 5400
un spo muj te shiqoj as gje me humax 5400z e as digialbin se po ta kisha digialbin ishte shum mie po se kam
ke nje ide pra

Mos më paske kuptu gabim GURI sepse un digitalbin e shikoj me kartel Origjinale po kjo asht pak sepse prej vitit 2001 i kam shiku lloj lloj paketash e kohëve të fundit Vetëm Digi TV po edhe ai spo zgjat shum prandaj edhe spo e shikoj Fare.Kalo mir
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…