Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

mirmrama besast mir mir flm vallai mulo namyten gjermant br po qka me ba poduet ti si je aje mir
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

pershendetje per te gjith
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Mirmrama te gjithve
po a u lodhet o burre
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

po ku lodhet shqipet more ardi po u lodhem tu prit Digitalbin
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

vallai boll mir po thu digjialba kogja shum na ka lodh po ishalla nukishkon larg edhe del diqka se vallai gat uba sikur pavarsia e kosovs
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

pershendetje se pari ti BIHA nga e dit ti se une jam QUN !kujdes kur te shkruan dishka dhe se dyti shiqoje me vemendje une kam ber nje pyetje dhe nuk kam then se ka antena ne dhom por kam degjuar dhe kam lyp nje mendim se sa esht e vertet kjo anten. dhe une nuk jetoj ne zvicerr por ne gjermani ne FREIBURG.
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

edhe nje her pershendetj zoteri BIHA une kam ber nje pyetje dhe kam shkruar se kam degjuar se ne zvicer esht nje lloj antene ku mund ta perdorish ne banes dhe kushton 7oo franga dhe nuk e kam vertetuar se ka por kam then sa esht kjo e vertet dhe a ka dikush ma shum njohuri. dhe nuk ka qenasgje ofendim nga ana ime dhe askush nuk e din cili ne foum ciles mosh i perket dhe besoj as per mua se edhe une i kaloj te 40 vite. pra pyetja ime ka qen se sa asht e vertet ky lajm per ket anten dhe asgje me shum !!!!!!
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

@Biha dhe @009 me behet qejfi qe u muret vesh tash por nuk ben me u zen ketu se thon keto se shiko va celem kendin shqip dhe shiko se cka bejn keto shqipet por e paskeni regullu me behet qejfi shum por nese ndodhin dicka ndonje mosmarveshje si ketu ju kisha lut me ane te PN me e regullu eshte me se miri.:good::_applauso:
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Miedita o vllezer shiptar po si jeni more ajeni mir
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

po qka me ba bre bessat tu punu ej
kur po jam ne shpi po duet me dal pak me fmit
e qeshtu po une juve nuk ju arroi jo
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Tung te gjithve.E kam nje pyetje? A mundet me sky star2 hd te shihet <digitalb>
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Pershndetje te gjithve po sijeni mor ajeni mir po jeni hup kret
kujeni akeni shku ne pushime apo
 
Zurück
Oben