Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk , Lig Tv ve D-smart sharing oluyormu?

AW: Digitürk , Lig Tv ve D-smart sharing oluyormu?

rahatsız edici ama zaten bundan daha fazla bekleyemezsin... illaki sorun olacaktır

Ah ah nerde o emuyla izledigimiz günler premiere üzerinden.

benim internetim düsük 3000 lik donmalar mac esnasinda olabiliyor, mac bittikten sonra kesinti yok
ilk aldigimda mac esnasinda dahi donmalar yoktu zamanla paylasim cok olunca donmalar olabiliyor, zaten internetin en az 4000 lik olmali deniliyor
2 hafta kaldi hatta lig bitti sayilir

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

arkadaşım eğer yayın sd ise 1 mbit internet yeter herkes kıcından sallıyor. orada sıkıntı şu. 300k upload u olan makinaya 120 tane müşteri koyarsa adam sende 20 mbit bile internet olsa hiç bir işe yaramaz...

selam
bana dun arkadsim arkadasinin lig tvye canaktan bakbiliyor dedi ve yuzde yuz emin sharing uzeri ama nasil callisdigi
malesev bilgisi yok demek ki birileri calistiriyor

Vallaha sabir kalmadi, sonunda bizide abone yapacaklar. Engelli birini bulsam engelli kampanyasindan faydalanacam gelecek sezona...

neden engelli birisini ariyorsun , hic abone olma daha iyi . Engelli insanlarin haklari hic bir sey ile kiyaslanamaz . Yazdigim gibi hic abone olma daha iyi .

Engelli dediysek, engelli belgesi olupta Digiturku kendisi icin istemeyen demek istedik. Bos bos yorum yazmaya gerek yok.Engelli kampanyasindan yararlanmak istiyorum.

peki ip tv icin yani digitürk ip icin Internet 6mbit yeterli mi hd kanalari icin ???
yani donma fellan olmaz demi abey fargosat ???

peki hangi ip reserveleri uygundur c-line digitürk ip icin ???

gorax Allah rahsi olsun senden,
ve hangi reserveleri tavsiye edebilirsin ?
bende vu+ uno var onunla olur mu ??? yani digitürk ip tv icin

Zurück
Oben