Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D-Smart Türkiyeden Aldim Almanyadan Nasil Aktif Edilir

0

05TuncaY05

Guest
arkadaslar ben d-smart aldim türkiyeden,3-4 gün önce karti aktif etmek icin müsteri hizmetlerini aradim sifreli kanallar hala acilmiyor bugün yine aradim kartiniz suan aktif halde dediler ama ekran hala siyah teknik bir sebepten dolayi olmuyor d-smart bayisine götürmeniz lazim dediler, sadece acik kanallar oluyor cnntürk gibi baska bir forumda okudum almanyaya getirnce ayrica 70-80 euro ödeyip modül yada öyle birsey almam gerekiyor mus bu dogru mu? rezerve markasi pace hd FULL PAKET 1 AY (Aktivasyon Hediyesi)teknosadan alirken bana aktivasyon kodu verdiler müsteri hizmetlerini ariyorum teknosadan aldiginiz sifreyi vermek istiyorsaniz 2 tuslayin diyor yapiyorum sonra aktivasyon kodunu veriyorum ama hatali giris yaptiniz diyor bir bilgisi olan varsa beni aydinlatsin simdiden tesekkürler

Zurück
Oben