Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

digitürk kartim yandi

AW: digitürk kartim yandi

Ya ben bu digitürk politikasini anlamiyorum... Ben her sene 6 aydan fazla Trdeki evimde kaliyorum... Almanyadaki evime gelirken kartimida yanimda götürüyorum... Niye yasak??? Parasiyla degilmi kardesim...

Bugün oturdum TV karsina Bursa-Buca maçini izlzmek için, açtim tv'yi ve htpc'yi

Karsima çikan mesaj :

"Bu programi izlemeye yetkiniz yok"

Hemen MH'ni aradim, karti guncelliyecegiz dediler, 30dk bekleyin yayin gelir ama teknik servis sizi ne olursa olsun ariyacaklar dediler

Basladim beklemeye 30dk geçti tik yok, sonra telefon çaldi, digiturk teknik servis, kartiniz kilitlendi dediler

50 euro odeyin size yeni kutu ve kart yolliyalim dediler

Dedim ben maç izlyecegim bu ne biçim bir is, cevap ; beyendi artik bu kartla birsey izleyemezsiniz

Nasil yani daha 1 hafta önce senelik fatura ödettiniz simdi maç sirasinda karti kesiyorsunuz, sinirimden telefonu yuzune kapattim

Simdi ne yapacagimi sasiridim, ben tum sistemimi Media Center PC kurdum, bu ne olacak

Adamlar bilerek faturayi odemi beklediler ve sözde bir promosyon yaptilar, ondan sonra karti kapat, bu nasil ticari bir ahlak

Isin dramatik yani, aboneligim senelik ödendi ve yapacak hiçbirsey yok

Ama kesin olan birsey var seneye digiturk iptal, ister istemez alternatif yollara itiyorlar !!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

gehe zur polizei und mache eine anzeige gegen digiturk und das sollen alle machen die schon im vorraus bezahlt haben das ist betrug erst bezahlen lassen dann karte sperren und nachhinein noch mal abkassieren wegen neue karte das konnen sie vergessen

agzima geleni sozdum bu serefsizlere yeni kutu ve karti bedavaya getirdim, seneye iptal kagidimi da yolladim

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ben aylik aboneyim fakat benimkinide ayin 28.10 kapattilar, aradim merkez beni arayacakmis....bekliyorum halen....
Böyle bir durumu yasayanlar ne yaptiniz merak ediyorum, avukata giden varmi, veya anlasmayi
feshi( Kündigung) eden varmi ne yapmam lazim hangisi dogru???
Lütfen Cevaplarinizi ve kendi deneyimlerinizi yazarsanis cok sevinirim....

Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben