Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

digitalb me karte te vjeter abonimi

Dieses Thema im Forum "DigitAlb" wurde erstellt von besi80, 19. Februar 2011.

 1. besi80
  Offline

  besi80 Newbie

  Registriert:
  18. Februar 2011
  Beiträge:
  8
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  Ort:
  germany
  pershendetje te gjitheve jam ne ger. dhe kam degjuar se me nje karte te vjeter te abonimit original ne digitalb mundet me shikuar por si nuk e di a ka mundesi a e din naj kush dhe nese po si ? faleminderit per ndihme nese jo a ka naj mundesi tjeter dhe si ?
   
  #1
 2. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.527
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: digitalb me karte te vjeter abonimi

  jo nuk eshtee mundur se edhe une e kam nje karte te vjeter te digitalbit dhe pa abonim nuk ben.a per tjeter mundesi jet vetem me ane te CS por per kete kemi teme te vecant te kam shkrujt atje te ajo postimi tjeter qe te lexojsh pak dhe e kupton
   
  #2
  besi80 gefällt das.
 3. besi80
  Offline

  besi80 Newbie

  Registriert:
  18. Februar 2011
  Beiträge:
  8
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  Ort:
  germany
  Re: AW: digitalb me karte te vjeter abonimi

  nje lajm per digita;b HDD4 QEL PERKOHESISHT FREQ::10719-27500 v DHE faleminderit per pergjigjen besat por a mundesh me me shkruar pv si eshte e munder se nuk po muj me gjet kurgja flm per kohen
   
  #3
 4. Belushi
  Offline

  Belushi Newbie

  Registriert:
  30. März 2009
  Beiträge:
  23
  Zustimmungen:
  1
  Punkte für Erfolge:
  3
  AW: digitalb me karte te vjeter abonimi

  Po ban Digitalb me kart të vjetër po Duhet ta Keni një Resiver HUMAX I-Cord edhe një modul Matrix Roloaded me soft 1180 një mikut tim i ban.Un ja kam dhan at modul sepse e kishte ba edhe tringun,prandaj që mos me ble një modul CONAX ja programava softin 1180 me at soft punon DIGITALBI.Kur e provova në Resiverat e mi Humax 5400 edhe Kaon 660 HD nuk bajke edhe ja dhash prap bile ta shijon edhe ca kohë deri sa të mbyllet për resivera të tjerë.Kaloni mir KY LAJM ËSHTË I SIGURT.
   
  #4

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.