Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DIGI TV intrebari si räspunsuri

AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Stiu ca merge problema mea este intre teorie si practica.Mai am gasit si asta printre altele :
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
.Prima parte am facut-o am dat pasta de pe 1120 jos lipit firele si am citit datele cu J-tagul Dar mai departe unde sint BK si RSA in file-ul obtinut si cum se configureaza in CCCam ?????
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


hai noroc laule ,

am avut si eu un rec HSS a lu vecinul la mine ptr. Digi
si am scris cu Zmeura de pe rsp- ( stiti ca nu este binevenit reclama de la altii ) doar a avut un tread acolo deschis
dar dupa ce am vazut cum si ce - m-am lasat batut , caci a zis ca NU merge cu toate Boxele doar cu alea care sunt facute cucle - sau ce o mai fi.Si aceea pe care am avut-o eu nu avea. Deci nu mergea fitilita .
plus de aia ca nu este Boxa mea .
Trbuie sa dau de atia care au facut cartela , doar a pe citva la mine in lista dee shar cu Digi.
de aceea am spus ca nici nu vad daca schimba sau ba - doar ca scie Net sau EMU.

Altii mi au spus ca merge cu Season Interface pe Gbox- am incercat dar degeaba
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pai asta am scris si eu cu 2 rinduri inainte sint inclusiv poze .
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Prima e explicat pt 1160,eu am 1120 .File-ul l-am scos cu j-tagul,e un cirnat lung de date si undeva in el este BK si RCA-ul.UNDE e intrebarea dar pentru 1120.Ok dupa ce l-am gasit ce fac cu ele ? Unde se baga in Dream ?Si pe aici au fost mai multe informatii dar eu nu mai reusesc sa dau de ele .Mai am linkurile :
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Pai e bine daca ai tre sa probezi eu nu am card de gigi iar cu astea noi nu merge
Da am pe cineva care foloseste am sa-l intreb exact ce si cum da nu cred ca merge in cccam 2.1.1 el are 2.0.4 asa si imi arata in php
ptr newcs editezi newcs.xml si pui acolo rsa la rsa si bk la boxkey.
frecventa corecta ptr cardurile nagra e 3.68 nu 3.57 cu toate ca merge la fel de bine in ambele cazuri
Bafta
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Ok mai vezi ce zice "cineva" si daca afli ceva nou .Zilele EMU la digi sint tot mai putine,abo oficiale au multi dar carduri in Dream sint putini.Eu zic ca cu citi mai multi sintem la care ar merge cardul in Dream mai bine si pt.viitor-ul fara EMU.bafta la toti
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

laule, lnkurile pe care le ai avut puse sunt de la Zmeura,

si eu am facut o greseala, le am salvat in IE ca Offline , deci nu mai da de ele

daca apuci sa dai de el ( numai sa nu spui ca este de la mine , ca asa bine nu ma am cu el ),( doar ca il am in messenger ) poate iti spune in privat ce si cum a facut .
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Link-urile mai sint pe undeva,nici eu nu mai ajung deocamdata la ele.Eu nu m-a prea grabesc cu Digi dar zilele cu Emu sint pe terminate.Asa ca cum am mai scris aici cu cit stim cit mai multi cum functioneaza cardul in dream cu atit mai bine si pt. varianta care v-a urma dupa EMU.Eu mai lucrez cu un prieten la treba asta dar omul trebuie acum s-a se mute asa ca am lasat-o mai incet deocamdata.Ciudat ca asta e semata Fanta.Ia arunca o privire:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

cunnosc linkul laule,

dar este AsbachUralt -
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Neata Lau

Ai Post
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Multam.Acum trebuie sa gasesc timp si chef ,mai ar fi problema cu file-ul scos cu J-tag din Hyunday1120 unde se gasesc BK si Rsa.P.S.Post am primit si de la tribunal,ca MARTOR .Un timpit la lucru mi-a furat toate cheile (masina,casa,garaj,atelier,auto servici.....1 kg.de fier)Dupa doua zile am fost la politie si am deschis urmarirea penala.Probl.e ca nu eram sigur cine este numai banuiam.Tipul cind a aflat a adus a 3-a zi totul inapoi si a spus"DIN GRESEALA "Acum are politia si tribunalul la git.Bafta la toti
 
AW: DIGI TV intrebari si räspunsuri

Salut
are cineva Codul nou in afara de asta DigiTV (1°W) Key 01: active

Ms
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben