Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D Box 2 Satelit..??? Isplatili se.???

suka11

Ist gelegentlich hier
Registriert
16. Dezember 2008
Beiträge
32
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
Zdravo svima....


Da vas pitam nesto....da li se dbox 2 isplati iz podruma vaditi i instalirati za cs jos....Kakve ima jos probleme osim sto nije hd.....Uglavno mi stoji vec 2 godine u podrumu i kupi prasinu....Zasto ne ako moze...izjasnite se....
Hvala unaprijed..
 
AW: D Box 2 Satelit..??? Isplatili se.???

zasto se ne bi isplatio,ja imam jedan i radi savrseno!a,nisam znao da to sto nije hd,moze da predstavlja problem!prvi puta to cujem!ja imam vise resivera koji nisu hd,i rade dosta bolje nego mnogi koji poseduju navedenu tehnologiju!evo ti link,tu ima uputstvo sta sve treba da se radi!

Link ist nicht mehr aktiv.
 
AW: D Box 2 Satelit..??? Isplatili se.???

Ciao!

Izplati se kad trazis najnovi Keywelt Image sa 22.01 sa
klu*evi za Aust*ia S*t .
Tu su ti oni kanali:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

( za link koristi slova namesto zvezdice )

Pozz
 
Re: AW: D Box 2 Satelit..??? Isplatili se.???

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Pozdrav svima.Na mom Dboxu sam sve uradio kako tu pise (kurzschluss metode)Dbox je philips.Doveo sam ga u debug mode i sve je bilo u redu,ali kada mu stavljam image GLJ onda on startuje image i onda se dbox sam gasi.Probao sam i druge image isto se desava.onda sam stavio novatux image kod njega se nije box ugasio ali posle starta javlja se fehler µcode nichts gefunden.Ako moze neko da pomogne unapred hvala.
 
Zurück
Oben