Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Champions League

AW: Champions League

NU ...., am scris bine si stiu ca Stuttgart e mai buna ca 1.FCN si daca Nbg.pierde nici o paguba ,dar sper intr-o minune.Dar daca cistiga FCN cred ca rid si cu cu....ru pina in retur.Hai POLI.Bafta la toti
 
AW: Champions League

NU ...., am scris bine si stiu ca Stuttgart e mai buna ca 1.FCN si daca Nbg.pierde nici o paguba ,dar sper intr-o minune.Dar daca cistiga FCN cred ca rid si cu cu....ru pina in retur.Hai POLI.Bafta la toti
Daca ne vom intilni vreodata iti fac cinste cu o bere ca sa ne inpacam.
 
AW: Champions League

Tragerea la sorti Europa League

Steaua, norocoasa in Grupa H/ Timisoara, adversari dificili in Grupa A


Steaua, cap de serie al Grupei H, va intalni pe Fenerbahce, Twente si pe Sheriff Tiraspol. Din cele patru echipe romanesti, FC Timisoara a fost cea mai ghinionista: banatenii au picat in Grupa A cu Ajax, Anderlecht si Dinamo Zagreb. Calificata surprinzator in grupe, Dinamo va juca impotriva lui Panathinaikos, Galatasaray si Sturm Graz. CFR Cluj a fost extrasa in Grupa K, alaturi de PSV Eindhoven, FC Copenhaga si Sparta Praga.

Grupa A: Ajax, Anderlecht, Dinamo Zagreb, FC Timisoara (grupa completa)

Grupa B: Valencia, Lille, Slavia Praga, Genoa (grupa completa)

Grupa C: Hamburg, Celtic, Hapoel Tel-Aviv, Rapid Viena (grupa completa)

Grupa D: Sporting Lisabona, SC Heerenveen, Hertha Berlin, Ventspils (grupa completa)

Grupa E: AS Roma, FC Basel, Fulham, CSKA Sofia (grupa completa)

Grupa F: Panathinaikos, Galatasaray, Dinamo, Sturm Graz (grupa completa)

Grupa G: Villareal, Lazio, Levski Sofia, Salzburg (grupa completa)

Grupa H: Steaua, Fenerbahce, Twente, Sheriff Tiraspol (grupa completa


Grupa I: Benfica, Everton, AEK Atena, BATE Borisov (grupa completa)

Grupa J: Sahtior, Brugge, Partizan Belgrad, Toulouse (grupa completa)

Grupa K: PSV Eindhoven, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR Cluj (grupa completa)

Grupa L: Bremen, Austria Viena, Athletic Bilbao, Nacional (grupa completa)

Primele doua echipe din fiecare grupa se vor calfica in faza urmatoare a Europa League, iar meciurile din grupe se vor juca tur-retur.

HotNews.
 
AW: Champions League

TVR 1, TVR HD
21:40
Fotbal: FC Sevilla - Unirea Urziceni (live)
UEFA Champions League
 
AW: Champions League

Daca ne vom intilni vreodata iti fac cinste cu o bere ca sa ne inpacam.
Am fosi in concediu in Italia Stuttttttttggggg.....-1.FCN === 0-0 am ris de m-a stat pizza in git si pe deasupra am mers azi la lucru cu capul foarte sus AYAX-POLI 0-0 .In rest vreme faina aici la Nürnberg (daca cistiga si ala micu simbata este totul din nou in ordine )Nu beau decit bere TIMISOREANA si vin.Bafta la toti
 
AW: Champions League

Faraoane !!!! unde ai ramas ? Ca s-a nu zici ca sint rau ,la meciurile su UNIREA sa stii ca tin cu ................STUTTGART.BAFTA P.S.Si nevasta-mea are ceva rude pe la Stuttgart,asa ca ma rog pt.VFB.
 
AW: Champions League

Asteaptä sigur cu neräbdare meciul :dance3:
 
AW: Champions League

UNIREA URZICENI = HOFFENHEIM de ROMANIA !!!! Faraoane unde esti ,in concediu ? Raspunde ca s-a am si eu pe cine enerva.Bafta la toti, inafara de cei cu STEA le masina.
 
AW: Champions League

nu am putut sa raspund asa de repede ca sint si acum deprimat.Cind au egalat am stins televizorul si m-am culcat.:diablo::diablo:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…