Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Bunvenit tuturor Romänilor

AW: Bunvenit tuturor Romänilor

sage auch mal Danke Euch beiden

Nur nicht vergessen binn Hier nur Stamm User nicht mehr
 
AW: Bunvenit tuturor Romänilor

Si eu ma alatur voua!
Ps- eu l-as propune ca moderator pe EMIL1 din 2 motive
1-Fumeaza mult :smoke:
2-Nu poate sa doarma noapte:read:
Lasand gluma la o parte ar fi o idee excelenta, sa ne facem Zona Romaneasca , cu teme ordonate , nu GHIVECI si cine stie poate invitam si niste PROFI din Romania , cum ar fi cei de pe RSP FORUM, ca sunt acola niste romanasi de-ai nostrii care chiar ca stiu Meserie. Ce ziceti?
 
AW: Bunvenit tuturor Romänilor

cunosc si eu pe citva de acolo- dup Nick cel putin -

doar bineintels ca umblu si pe acolo
 
AW: Bunvenit tuturor Romänilor

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Mersi de propunere da e o responsabilitate prea mare :(
Pun si eu umarul la formarea forumului in limita cunostintelor
De dormit as dormi eu dar din pacate tre sa lucru numai de noapte
De invitat eu stiu daca e nunta sau botez oricine poate sa comenteze din propria experienta sau sa contribuie cu sfaturi e la liber nu
Oricum iti multumesc de increderea acordata :dfingers:
 
AW: Bunvenit tuturor Romänilor

Si eu ma bucur ca exista un colt romanesc :thank_you:salutare la toti si bine ati venit aici.:dance3:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Bunvenit tuturor Romänilor

Ho Ho Fratilor numai încet cu propunerile de Moderator.
Întî trbuie sã facem o Întrebare cine ar face Postul de Moderator, si are Timp pentru asaceva.

Multumesc lui Pace-Man pentru propunere dar eu nu cred cã sunt acela care o sã vã convinã, si nici nu am Timpul pentru acest JOB. :thank_you:

Eu las propune pe Black_Angel sau pe Pace-Man cã ei sunt mai Priceputi cu Materia aceasta, si eu jas-i ajuta pe amîndoi asa cum pot.
:good:
Dar cum am spus întîi trebuie Întrebat. :dfingers::thank_you:
 
Zurück
Oben