Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Antena i signal?

AW: Antena i signal?

PARDOOOOON!

pogresio sam naravno, imama 16 ulaza to su dva reda po 8 pa sam pogresno napisao!
Prikljucki su uredu.

Pozzz
 
AW: Antena i signal?

prvo proveri dali ti rade svi bandovi na polarizacijama i satelitima,znaci proveri po jednu frekvenciju na svakom satelitu,LB Vertikalno,HB Vertikalno,LB Horizontalno i HB Horizontalno!ako na nekoj neradi onda nisi dobro povezao!
 
AW: Antena i signal?

Anntena sa LNB's i multiswitch su u redu! Problem je u jednu sobu ima signal , ali kad prikljuci receiver u drugo sobi nema signal! Problem postoji od multischalter do sobe di ne stigne pravi signal ... :ja
 
AW: Antena i signal?

Mozes li da postavis ovde sliku od tvog multisaltera, tacno da se vidi kako si prikljucio
 
AW: Antena i signal?

ako tako kazes,da je to dobro povezano,onda uzmi kabal i direktno prikljuci sa tog izlaza gde kazes da je problem sa resiverom pa vidi onda dali radi!ako neradi,znaci ili nije dobro povezano ili crko multisalter,trece nema!
 
AW: Antena i signal?

ako tako kazes,da je to dobro povezano,onda uzmi kabal i direktno prikljuci sa tog izlaza gde kazes da je problem sa resiverom pa vidi onda dali radi!ako neradi,znaci ili nije dobro povezano ili crko multisalter,trece nema!

E hvala...

samo jos reci kako tacno. jeli da resiver sto ne ide direkt priklucim sa sat-kabelom u ulaz u multischlater (ulaz sto funkcionise) ili kako?

poz
 
AW: Antena i signal?

prikaci i u jedan i u drugi!
 
AW: Antena i signal?

uzmi jedan kabal nezavisno od svih tih kablova sto imas,nadji u podrumu,uzmi od komsije i sl.i zasrafi ga diretno na taj izlaz na multisalteru sto kazes da je problematican a drugi kraj zasrafis na resiver,isprobaj tako sa svakim izlazom!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…