Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

9 derecede Lig Tv ??

OmarCarlos1

Hacker
selam arkadaslar,

gecen biriyle konusurken bu lig tv olayini, bana sunu dedi: birileri 9dereceden izliyomus lig tv yi ? heralde kabel deutschland üzeri. oda tam emin degil, kendiside duymus sadece. bunun altinda bise varmidir ? astra 23de vardi, ama bildigim kadariyla orda kesmis yayini kabel deutschland.

bilgisi olan varsa lütfen paylasin.

saygilarimla

AW: 9 derecede Lig Tv ??

9 Dereceden Kabelkioskdan bakila bilinioyor ayni HD+ Paketi gibi o HD+ Kanalar ( Sat1 HD,RTL HD ) onlarin hepsi Conax CAS 7 paired (evli Kartlar) sifreli.LigTV su an 9 dereceden CAS7 paired sifreli sadece LigTV.Ama bu kartlar cok yok internetde,yani cok az.

AW: 9 derecede Lig Tv ??

9 derece ligtv acik oldugu bircok yerde duyumunu aliyorum ama daha gözümle görmedim

su 9 dereceyi bi türlü cikaramiyorum :( 7 derece ayarli, direk yanina öbür lnb'yi yapistirdim ama nereye cevirsem bi sonuc alamiyorum. Bu arada paylasim yapan pm atabilir mi ? tsk.

9 ve 7 derece kapandi ligtv

Mrh arkdaslar gecen hafta pazar günü 7 derece Türksat irdeto ve 9 derecden kabekiosk karti kapandi yani Canak üzeri bakmak istiyen parayi verip abone olucak baska sansi yok. Kabel Deutschland üzeri Ligtv acik ama ne kadar bakalim ama su kesin yakinda onuda kaptirlar herkese duyurlur.

Zurück
Oben