Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Türkiye ligi yakinda bedava

AW: Türkiye ligi yakinda bedava

Peki bu yayin sadece Türkiye icin mi olacak? Avrupadakileri su an Türkiye'dekiler pek az düsünür oldular... Onun icin bu sadece Türkiye icin gecerli olacak ise, bundan bizim bir kârimiz olmaz ki...

biz üveyevlat gibi birseyiz türkiye icin....paraya gelince, verin....yayina gelince, yok size yayin.....

ben hic ihtimal bile vermiyorum.Ama su sekilde olabilir 4 büyüklerin maclari parali kanalda digerleri free.

benimde inanasim gelmiyor, digitürkten gelen paralar ne olacak?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Neden bedava olmasinki?
10-15 senesi öncesine gidelim, TGRT, Show TV, Star, Kanal D, ATV zamaninda ne güzel canli maclar veriyorlardi.
TRT önümüzdeki yillar icin iddaali, gercekten büyük bir is icindeler. Bundesliga, Fortis Türkiye Kupasi ve Turkcell Süper Lig.
TTNet ile birlikte ihaleye gireceklermis ve sahsen benim görüsüm TRTnin büyük aday oldugu yönünde.

Insallah TRT ihaleyi kazanirda sifresiz bir Lig izleriz.

kardes, tabiki bedava olsa hepimiz sorunsuz baksak. ama birde ticari gercekler var ortada.

dünyanin hic bir yerinde ihaleye o kadar para veren bir kurulus bedava mac seyrettirmez. o para yi reklamlam la falan cikartamazlar. hem güünümüzde bu teknolojide kimse öyle bir enayilik yapmaz:)

Tabiiki konunun bide ticari yönü var, bu zaten inkar edilemez.
Ama suda bir gercekki TRT TTNet ile birlikte ihaleye girmeyi düsünüyor, buda bayaga bol bir miktar paranin döneceginin sinyallerini veriyor bana göre.
Öte yandan suda bir gercekki en azindan karasal yayindan devlet kanali sifresiz yayin yapmak zorunda! Bilmiyorum Türkiyede böyle bir yasa varmi ama diger ülkelerde devlet kanallarinin her tür sifreli yayin yapmasi yasak.

Ben sahsen ücretli olacagini sanmiyorum. TTNet ve TRT ihaleyi kazanacak olurlarsa bayaga sirketlerle reklam anlasmasi saglayabilir. Bu iki kurumun reklamlarla birlikte elde edecegi para miktari bence ihaleyi kazanmaya yeter.

Zurück
Oben