Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

Zdravo gorane,Beastmaster je momentalno zauzet ali on ce to sigurno moci naci:good:
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

cuo sam za taj filim cak sam ga i pogledao malo sa pocetka ali ja mislim da ces ga naci

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

poznata mi je ta stranica
ali da bi njoj prissupio treba ti pozivnica kao na jos dosta nasih domacih torent stranica
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

Pogledaj na Cinemanija, moyda tamo ima.
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

Imam ja pozivnicu za jedan dobar domaci torrent sajt!ako nekom treba neka se javi,ali taj film mislim da nije jos izaso
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

29eor34.jpg

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
Writer: Gary M. Lumpp, Vladimir Rajcic
Genre: Action | Drama | Thriller | War
Release Date: 25 September 2009 (USA)
Tagline: Freedom's Never Free
Filming Locations: Chicago, Illinois, USA
CAST:
Vladimir Rajcic ... Alex Obilich
Michael Madsen ... Dreq
Mark Dacascos ... Peter Olsen Obilich
Steve Agnew ... Goran Obilich
Bojana Brankovic ... Senka
Sergej Trifunovic ... Beni
Jana Milic ... Suzana
Predrag Jovanovic ... Dr. Zlatan
Predrag Rajcic ... Otto
Claudia Christian ... Meggie
Biljana Misic ... Kristina
Jack Dimich ... Niko
Tijana Plemic ... Agent Casey
Joe Estevez ... Matty
O filmu:
Ova akcija, triler, drama SRPSKE ožiljci, postavljen je u Beogradu, Chicagu i na Kosovu, kronike kompliciran odnos i Reunion na otuđena braća Alex i Petar i zabranjene ljubavi srpske Soldier (Alex Obilich) i mlada muslimanska žena. Alex vjerujući njegova oca (Goran Obilich) biti na vratima smrti i kojima je potrebna transplantacija koštane srži, od ulaganja Srbija u Chicagu pronaći njegov brat Petar u nastojanju da spasi svoje umiranje tata. Peter je pobjegao iz Srbija sa svojom majkom godina, ostavivši iza svoga brata i oca da se bore u ratu. Uz pomoć američke CIA operative, Alex pronalazi brata u Chicagu. Ono što Alex ne shvaćaju da je njihov otac se koristi kao alat od strane terorista pod nazivom Dreq, tko misli da je Petar drži ključ razarajuće kemijsko oružje koje im je otac razvijena pod prisilom za Sovjeti tijekom Hladnog rata. Goran Obilich je spreman žrtvovati sve da bi bili sigurni da kemijsko oružje nikada neće pasti u ruke terorista. Alex nagovara brata da se vrati u Srbija, gdje su otkrili da Alexs muslimanska djevojka je postao pijun u Dreqs smrtonosna igra. Tajna savezi su otkrili i skriveni identitet postao poznat kao braća otkriju da slobode nikada nije besplatan.

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!

prevod
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
je domaci torrent sajt i ima takodje taj film na njemu za downloadat.
 
AW: Trazim Film " SRpski Oziljci " ( Serbian Scars )

pozdrav svima
trazim zadnjih 10 epizoda
od serije
Silikonske lepotice
unapred hvala
 
Zurück
Oben