Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv Kartica i smargo

AW: Total tv Kartica i smargo

Hay Paradox
Hvala za odgovor ali posto sad moram na posao probacu veceras pa cu da javim sta je bilo_Ono sa cackalicom sam vec probao ali dok cccam restartam opet isto card feiled init.a i sa drugim smargom isto.veceras cu da probam sa Smargom fixed einstellungen.
Veceras se cujemo
Pozdrav
sonyboys
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Haj Paradox
Nazalost nece nikako,probao sam i sa Smargo fixed ali 3,69 jer unutra nema 3,57.
Stalno mi dolazi card detect fail i kad je prepozna nds card onda pise card init fail i nakon 10-15 minuta pomjeranja milimetar po milimetar krene i ide po sat vremena bez problema.Dok jednom restartujem CCcam opet sve po istom.Ako nebude nista pomoglo moracu nabaviti drugu Karticu.
Jos jednom hvala ti Paradox
Pozdrav
sonyboys
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Ja imam novu totalku i ide bez problema,na pocetku nije ni kod mene nikako htjela tek kada sam stavio na 3.69 mhz onda je proradila.Kod mene radi stabilno na 4.8 mhz moze i sa 5 (to je maximala) ali nestabilno
 
AW: Total tv Kartica i smargo

stvarno cudan problem!jedino jos sto mi pada na pamet,neki pricaju da na amd procesoru imaju problema sa totalovom kartom!ili je definitivno nesto sa kartom!ili nemoj nikako da restartujes cccam!zasto bi ga restartovao stalno!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Hay Paradox i Beastmaster
Pa restartuje se svako jutro u 5 sati da li ja da probam ili da pustimdo 5 ujutro isto mi se fata.Narucicu jos par novih smargova pa cu da vidim i probacu na 3,69MhZ
Pozdrav
sonyboys
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Soft 1.5(Pozor nije moguce vratit software) od Smarga uglavnom stavi AUTO(frekvencija) kad restartujes cccam probaj vadit i stavit opet karticu cekat i tribalo bi upalit nemam pojma ali kod restarta nece nekada da pripozna ni jednu kartu
Stavi tarabu isprid frekvencije u cccam.cfg
 
AW: Total tv Kartica i smargo

ja sam zakljucio da uopste nema potrebe da se cccam restartuje!iskljuciti tu funkciju!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

probaj bez fixed i u smargo i u cccam.cgf
kod mene ide isto preko smargo maxdigital org.vec ca. 2 meseca i od pocetka je smargo na
Mode-autoswitch
Kernel-normal
t-mode T=0
EGT-0
takodje u CCcam.cfg je samo ovako
############# Total tv ########################
SERIAL READER : /dev/ttyUSB0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/ttyUSB0
BOXKEY: /dev/ttyUSB0 xx xx xx xx

ecm nikad nije preko 0.300
a ovo dole probaj da sve deaktiviras ovako znaci tarabe
#ALLOW TELNETINFO: no
#MINIMUM DOWNHOPS: 1
#DISABLE EMM : no
#EXTRA EMM LEVEL : no
#SHOW TIMING : yes
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv Kartica i smargo

sto se tice postavki sto je paradox naveo..treba to sve Aktivirati..
sto se tice Smarga nije donjega ili do USB Huba ili do Kabla do PCa..ili nemas na USB Hubu struju..zanci externa struja za USB..sve postavke za NDS Karte staviti u cfg..tako dace Cccam da odredi tacnu i ce da drzi konstantno taj upisani mhz...imao sam prija u Smargu..pa mi je nekad popustalo i ecm time skakao i vise nego sto treba ;)
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Stara karta radi na vise mhz i ima naravno bolji ecm
 
Zurück
Oben