Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sta je najbolje i kako?

AW: Sta je najbolje i kako?

Pozdrav

ja se uopce nebi toliko zajebavao sa Diablo.

Ako mislis samo jednu Cliniju koristiti onda ok,ali sto mozes 1 liniojm ???
Prije ili kasnije ces tarzit vise zato sto neces moci sve preko 1 linije rijesiti ( prekid slike ili nema full Abo od neke Karte i tako dalje...)

zato si uzmi Dreambox i bit ces na miru
 
AW: Sta je najbolje i kako?

Evo upravo sam i ja pregledao statistike tog Topfielda jer vidim da je kolegi zao da ga zamijeni sa drugim resiverom i mogu reci da resiver ima finih i interesantnih funkcija...kao neka vrsta resivera i dvd recordera...ali mislim da kolega ako se bude odlucio za Dreambox(pogotovo ako uzme DB 800 recimo) nakon kraceg vremena zaboravice Topfield i njegove funkcije jer Dreambox je ipak na svoj nacin vrhunska klasa...jos ako udje u uzitak CS-a mislim da nece pozaliti.
Sto se tice ovog diablo...ja nisam za to jer ja sam covjek sa puno vecim ocekivanjima i to me ne bi zadovoljilo:) e sad problem je naravno kao kod svih nas novac...ko je u mogucnosti da odvoji odredjenu sumu npr. za DB 800 ili cak 8000 onda mislim da ulazi u onaj pravi uzitak gledanja kanala(diljem Evrope...ne samo sa podrucja ex Yu)
a i za to treba malo da se covjek namuci ali zato i postoji ovaj forum pa "Ko voli nek izvoli"
 
AW: Sta je najbolje i kako?

E puno vam hvala za pomoc i ove zadnje odogovore! pomogli ste mi da se odlucim :)
sad znam da necu diablo i hocu db hehe...pa kad bude sve spremno opet cu se javiti ako bude problema. samo da vidim jos koji bi kupio. ovaj db 8000 je preskup ali mislim u klasi ovog db 800 cu naci nesto. samo bi uzeo neki db sto ima twin receiver i , sto sam naviko to i to vrlo je fina funkcija. vidio sam da ima db 7025.
to nista ne smeta za kasnije => CS itd ili ??? Imali jos nesto na sta trebam da pazim ili su svi db dobri?
 
AW: Sta je najbolje i kako?

DB 8000 je prva klasa, sve imas sta ti treba, moje misljenje je jos uvek da nije 1000 evra vredan. Ako jedan DB800 kosta 400 evra, pa po cemu je ovaj dva i po puta skuplji. To sa twin nije losa stvar ali nemas HD sa 7025. Moras rasmisliti sta je za tebe vaznije.
Kod kupovine moras samo paziti gde kupujes, da ti nebi neko uvalio clone za punu cenu.
 
AW: Sta je najbolje i kako?

PITANJE:

cito sam da ce od db izac jedan novi resiver db 500HD sad nekad.

1. Zna li neko datum od kad ce se moc kupiti i koliko je cjena?
2. Dali taj ima twin-tuner?

Hvala unaprijed!
 
AW: Sta je najbolje i kako?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

prijatelju kako da znamo dali je clone?
i ja razmisljam koji da uzmem DM7025 ili DM800. vazno mi je puno to da mogu jedan kanal gledati a drugi snimati a sto se tice HD to samo imas na kanalima koju salju HD signal. jeli tako?
i kad smo vec kod tih stvari ako mozes nabrzinu da mi das odgovore.
cccam ili gbox? sa gbox sam imao malo iskustva sa cccam nikako.
jeli hayat kartica preporucljiva i zanimljiva na CS ili sta bi mi ti preporucio?
 
AW: Sta je najbolje i kako?

@mrgud

kao prvo mozes da vidis ovde jeli je clone ili nije !!

https://www.digital-eliteboard.com/threads/43331

kao drugo ako hoce da jedno gledas a drugo da snimas kupi 2 dream 800 clone i taj problem je resen ( 2 X 240 Evra ) bolje nego 1000 Evra za jedan Dream 8000.

kao trece koristi cccam bolje nego gbox !! i naravno imas vise ljudi koji imaju cccam i mozes bolje naci partner nego na g-box.

svaka katica moze na cccam nije bitno koja !!
kupi koju hoces samo da imas neku karticu koju mozes da ponudis !!
sto skuplje sto bolje i mozes brze naci nekog koj hoce da menja !!

ako imas jos neki pitanja samo pitaj !!

cao
 
AW: Sta je najbolje i kako?

gorane hvala na odgovoru.
ja razmisljam da uzmem dm7025+ a ne dm8000 to mi je previse skupo i glupo.
dm7025+ ima nov za 339 eura.
ne razumijem kako cu snimati jedan kanal a drugi gledati sa dva dm800 resivera?
ja koliko se razumijem u sat tehniku da nije moguce sa single lnb istovremeno koristiti horizontalnu i vertikalnu polarizacju to znaci da mi nista ne vrijede dva resivera.ili se ja varam? HD nebi bilo lose ali sto se tice nasih kanala oni to nece imati jos ni za 10 godina.
sto se tice karica neko je ovdje preporucivao sex kartice. pa me zanima dali bi stvarno FreeX karta sa 5 kanala bila zanimljiva i za nase ljude? mislim dali bi mi nasi ljudi davali nase kartice za ovu moju?
ima FreeX 5 kanala za godinu dana 59€.
 
AW: Sta je najbolje i kako?

Pa jednostavno, jedan dream800 ti je u dnevnoj a drugi u spavacoj sobi. na jedan gledas jedan kanal a na drugi snimas neki drugi kanal. naravno da ti trebaju twin lnb. za Sex kartice ce se uvek neko naci za menjanje
 
Zurück
Oben