Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

smarago i windows 7

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
imam dreambox 7020,karticu b net total pokusao sam da ubacim u laptop smarago i ne prepoznaje ga koja bi bila konfiguracija smaraga u winowsu 7 hvala svima na pomoci
 
AW: smarago i windows 7

ne znam za to!znam da moj kolega mika ima sedmicu i uvek me zove da mu nosim laptop sa xp kada hoce da buta po smargu!kod mene svuda xp i nema zime!
 
AW: smarago i windows 7

@paradox_ kolko sam skonto da ti imas DM7020 ili se mozda varam ali i nema veze i ako se varam. uglavnom, treba mi tutorial kako da aktiviram smargo u dm7020 od jednog kolege. kod mene sam pripremio smargo za dreambox ali sad neznam sta da napravim na reciveru da ga reciver prepozna.

unapred ZAHVALAN!!!!!
 
AW: smarago i windows 7

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
hvala kolega, naso sam ja to ali koji god drugi tutorial nadjem u njemu stoji da se trebaju putem telnet-a nekakvi kernel treiberi trebali instalirat da bi dm7020 uopste mogao da prepozna smargo. probat cu tako kako si opisao. jos bi mi trebalo kako mogu da iscitam box key iz totalovog recivera i kako da nastimam .cfg. koja bi frekvencija bila najbolja za totaltv kartu u smargu.
 
AW: smarago i windows 7

pozdrav @narog

imas ovde u Link ist nicht mehr aktiv. treiberi i uputsvo sa telnet komandom.
 
AW: smarago i windows 7

od gemini 4.6 ne treba nikakvi driveri niti kerneli vise da se ubacaju,sve je u njemu!uradis,ali bas onako kao sam napisao tamo,nemoj da zabrljas nesto...i ima da radi ko doksa!a za total boxkey je u njegovom originalnom boxu u menu/diagnostika,vise puta je to pisano ovde a i o konfiguraciji za smargo i ttv!al ajd,samo za tebe,da je neko drugi ne bih mu reko!

SERIAL READER : /dev/usb/tts/0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/0 4000000
BOXKEY: /dev/usb/tts/0 xx xx xx xx #ovde taj boxkey upisujes,dva po dva sa razmakom
 
AW: smarago i windows 7

pitanje jos jedno kolega mi je napravio da sve funkcionira a mene interesuje jer sam jos jedan kupio smargo pa bi sam pokusao nastimati na winowsu 7 nastimao sad bi trebao ovo da ubacim preko total komentera ako gresim pomozite mi
SERIAL READER : /dev/usb/tts/0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/0 4000000
BOXKEY: /dev/usb/tts/0 xx xx xx xx #
 
AW: sma**** i windows 7

isao sam da provjerim strari smargo konfiguraciju na dev usb tts ali minista ne pokazuje
 
AW: sma**** i windows 7

#SMARGO TTV
SERIAL READER: /dev/usb/tts/0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/0 4800000
BOXKEY: /dev/usb/tts/xx xx xx xx

oprostite ovo sam nasao na cccam cfg. dali ovo sve odgovara,a kad bi ubacio novi smargo dali bi ostala ista konfiguracija ili bi morao ponovo ubaciti
 
Zurück
Oben