Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

sky de jak zablokowac

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
przeszedlem na oscam i mam problem , bo nie wiem jak zablokowac , zeby klient nie dostawal sky . Jak sie to robi na oscamie dla klienta na cccam?
 
AW: sky de jak zablokowac

powinienes se zrobic na kazdom karte co masz service w oscamie , i jezeli chcesz zablokowac np. sky to nanciskacz w spalcie user ino na !sky , i ten klient juz sky nie dostaje , bynajmiej nie od ciebie

mozesz mu tez wypisac tylto caidy z karty ktorom chcesz dac , np. 0100,1803,1810 itd. wtedy dostanie tylko te karty , i nic wiecej
 
AW: sky de jak zablokowac

server jest na nbox i mam takie wpisy na user i gdzie mam to wpisac. chyba mi cos brakuje

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sky de jak zablokowac

dvbapi to nie jest zaden zewnetrzny klient , tylko ten recivier gdzie leci oscam

jezeli chcesz zablokowac sky to musisz wpisac do usera wszystkie caidy ktore chcesz podawac dalej , albo zrobic se service i zablokowac go , inaczej sie nie da
 
AW: sky de jak zablokowac

tak wyglada moja zakladka user, oczywiscie sa jeszcze inne klienci, nie wiem czy musi byc ten pierwszy wpis dvbapi (zaden wewnetrzny klient) wpisany w zakladka user, ale jak leci to chyba nie przeszkadzo. Ale gdzie to wpisac do usera , te caidy , bo nie mam pojecia

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sky de jak zablokowac

[account]
user = anxxxx
pwd = xxxxweer
group = 1,2,3,4,5,6,7
hostname =
cccmaxhops = 5
cccreshare = 5
cccignorereshare = 1
caid = 0100,1803,0500,1830,183E

te caids to jest tylko przyklad !!! , musisz wpisac te ktore masz i chcesz dac temu klientowi


ten dvbapi zostaw tak jak jest , bo inaczej ci zgasnie wszystko w twoim recivierze
 
AW: sky de jak zablokowac

teraz nareszcie zem zrozumiol o co chodzi,

musze to dopisac bo dawca sky.de mi napisol ze 2 razy dostaja jego karta sky,de na 2 rozne IP, a mam go tylko raz wpisanym w moim serwerze , jak to jest mozliwe?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sky de jak zablokowac

moze zes komus twoja linia podol dalej , albo ci ktos linia skopiowol ( ukrod )

jak mosz reschere na jego karta , to i tak ino roz cie powinien widziec , ale wiecej anfragow gleichzeitig
 
AW: sky de jak zablokowac

jo jest pewny ze nikomu zech lini nie dawol dalej, czyli ktos sie musiol dostac do mojego serwera, czy wymiana hasla w rueterze i serwerze wystarczy zeby cos takiego na przyszlosc zablokowac
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sky de jak zablokowac

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to ty jezes 2x u jego zameldowany z roznymi IP?
jak tak to ci nic nie pomoze u siebie w Routerze cos zmienic
niech ten dawca sprawdzi skad ty IP pochodza
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


jak co to on musi DYN zmienic i ciebie ta nowa podac
 
AW: sky de jak zablokowac

ja bylem u niego zameldowany i dawca juz zmienil domene .Na razie niest ok.
Jak to jest mozliwe ze ktos wszedl w posiadanie tej lini. chyba tak jak napisal Czutok, ktos ukradl linie. sprawdzilem IP, jeden byl möj a drugi chyba z Polski bo zaczyna sie na 46 . ale to mi tak nie pomoze.
 
AW: sky de jak zablokowac

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ktos sie nie bal i zaje....al :dfingers:
moze ktos sie dostal na jego serwer albo gdzies w jakims Forum podal dane przypadkowo...

ja zes cie juz zmienili to okay
 
AW: sky de jak zablokowac

Chyba ktos dostal sie na moj serwer, bo u niego by byla tylko f linia , jako dawca, ja jako biorca mialem jego c linie i mnie ja ktos po prostu podpixxxxxlil

najwazniejsze ze zostalo to szybko zauwazone , dzieki za pomoc
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sky de jak zablokowac

skoro raz sie udalo , to uda sie znowu , wiec jako pierwsze pozamykaj u siebie wszystkie porty w routeze , potem najlepiej zeby dawca ci zmienil linie , jak zmienil dyndns to jeszcze nie oznacza ze wszystko bedzie ok
 
AW: sky de jak zablokowac

Wszystkich nie moge zamknac , jeden chyba musi byc otwarty z mojej linijki, bez niego nie bedzie hulac, albo?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben