Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Reshare olayini bana anlatabilecek varmi?

kafkaf

Newbie
Arkadaslar hepinize cok selamlar,
Ben Client olarak paylasim yapiyorum, Vu+ Boxum var vede CCCam kullaniyorum, bana paylasim veren arkadas bir tane reshare yapmis ben bunu asagi katta oturan oglumla paylasmak istiyorum.
Bana bunu nasil yapabilecegimi anlatabilirseniz cok sevinirim.
Simdiden cok tesekkürler

AW: Reshare olayini bana anlatabilecek varmi?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Benim oglanda suanda DBox var usta ama ben bu isi yapabilirsem bir tane Vu alacagim O'nada.
Server liste CCCam yazmadim, neyi kastettin anlamadim, bana iki arkadastan gelen 2 tane C_Line var onlardan reshare olanlari benim oglana vermeyi düsünüyorum ama bu islerden pek anlamiyorum:)

bunu senin VU+ Cccam.cfg icine yaz.:
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
bide Oglun icin F Line yaz bunuda VU+ Cccam.cfg icine yazacan.
Code:
Simdi de senin oglanin DBox Cccam.cfg icine böyle yazacan.
xxxx.no-ip.orgsenin VU nun IP adress yazman ilazim buraya!
Code:

Zuletzt bearbeitet:

Hizli cevabin icin cok tesekkürler, yarin hemen deneyip cevabini buraya yazarim, simdiden yardimlarin icin cok tesekkürler.

Son bir sorum olacakti;
Benim Router'da herhangi bir degisiklige gerek yokmu acaba mesela Port öffnen yada weiterleiten gibi? Birde bu iki receiver'in ayni netzwerk'temi olmasi gerekiyor? Cünkü O'nun Netzwerki benimkiyle ayni degil?

Neyazikki degil.Ayni Netzwerk olsa dediğin gibi interne share olayı ile halledebilirdik ama onun netzwerki vede routeri hemde anbieteri bile farklı :(

@kafkaf usta problem degil sen ozaman No-IP Account ( bedava ) yapman ilazim bunuda @Kermit resimli anatmis resimde gösterildiği gibi yap!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
yaptiktan sonra kendi router kaydet router markazi ney? Eger frizbox sa fritzboxun ayarlarina gir orda .:
Internet
Freigaben
Dynamic DNS yazar ondan sonra Domainname: yazmazi ilazim oraya no ip yapdin No-IP Account yaz parola ve sifre ondan sonra kaydet ve router bir neustart yap bukadar.
Tskler vermek icin DANKE basın....

Zuletzt bearbeitet:

Usta selamlar, benim Router DLink Dir 645, menüsünde no ip yeri yok sadece kendisinin dlinkddns yerleri var Dropdown menüde sunlar var dlinkddns.com/dyndns.org neyazikki herhalde bunlardan birini akmak zorundayim bedava olana suanda ulasilamiyor birazdan tekrar deneyecegim. Ben yinede kendime no ip'den bir domain aldim bunu router'a kaydettim Benutzername vede passwortu, simdi ne olacak usta? Burada Oscam örnekleri var ama hepside kendi kartini okutmak vede paylasmak icin benim kendi kartim yokki ben sadece bana gelen paylasimi ogluma göndermek icin bir cözüm ariyorum!!

Zuletzt bearbeitet:

slm,
sen simdi kendine No-IP Account acdin mi ?
osacm sana gerek degil kafkaf usta Cccam ilazim sana!

Hayır Dlink sitesinden olamaz router Ceylan'dan çıkardın mı Neu starten yaptın mı? Benutzer Name doğru mu Passwort doğru mu emin ol!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Usta bak benim Routerin menüsünde böyle yaziyor, ben muhtemelen bu dropdown menüdeki serverlerden birinimi secmem gerekiyor?

Zuletzt bearbeitet:

ok bunlarin hic birzi degil hepizini sil ordan ben sana ünterstünzen yapmiyor senin router!
sen NO-IP Account computer den yapacakzin bu video bak nazil olacani anlatiyor.:
Sen yaptin resimi lütfen sil.
[video=youtube;C0TIZPTP3Ag]http://www.youtube.com/watch?v=C0TIZPTP3Ag[/video]

Zurück
Oben