Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

remote auf dreambox

buntic

Ist gelegentlich hier
Registriert
9. Juli 2009
Beiträge
68
Reaktionspunkte
1
Punkte
8
Pozdrav ,
da li postoji mogucnost preko webinterfacea gledati programe recimo sa posla na kucni dream .Programe i pakete vidim normalno ali VLC ne moze da pokrene program.Spoio sam se preko vpn na moj kucni comp. i onda u browser utipkao
ip od dreama.
hvala
 
AW: remote auf dreambox

tesko ces to napraviti druze,za to ti treba najmanje 2,3, pa do 10 mbit-a uploada!
 
AW: remote auf dreambox

Meni se neki kanali otvore, a kod nekih mi pokaze gresku. I to uvek isti kanali. Neznam sta bi to moglo biti, ali svakako funkcionise.
 
AW: remote auf dreambox

koliki je vama upload pa vam radi?ja sam isprobao mislim sva moguca uputstva na netu sto postoje i nisam uspeo da streamam ni u lokalu,a kamoli dalje! jedino sto sam uspeo sa streamom sa mojih 200 kbit/s je da streamam mp3 muziku kada sam pravio online radio stanicu na shoutcastu i to je kasnilo 20 minuta od realnog vremena!toliko odprilike kasni i radio signal sa marsa kad se salje na zemlju!
 
AW: remote auf dreambox

Sa Mozilla Firefox browser to ide. Ubaci IP od boxa i klikni na WEB TV, kod mene ide bez problema. Sa Internet Explorer mi nije islo.
 
AW: remote auf dreambox

ma dobro to,to znam!al van lokalne mreze nema sanse kod mene!to sa mojim upstreamom jednostavno izgleda nije moguce!ili znas neku caku!?!
 
AW: remote auf dreambox

to ide!da!ja sam ono malo ironicno rekao da neide ni u lokalu!
 
AW: remote auf dreambox

Evo danas sam probao od kolege, nekeko sam bio nadomak. Nisam mogao da otvorim moju Tv listu na Dreamu. Mislim da Je u pitanju DSL6000, pa je to malo kocilo. Ali sa boljim DSL sigurno ide. Sa ADSL mora ici.
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben