Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prozori 8 ?

filipana

Ist gelegentlich hier
Registriert
6. Juni 2012
Beiträge
65
Reaktionspunkte
3
Punkte
28
Moze li mi neka dobra dusa poslati na PN link za spustanje u jednom komadu Prozora 8 koji je vec aktiviran (za x86).
Jezik mi je svejedan: engleski, njemacki, hrvatski, bosanski ili srpski.

Hvala unaprijed.
 
AW: Prozori 8 ?

zar mi nitko ne moze pomoci, bar s nekom vrstom trajne aktivacije za probnu verziju (ako je to moguce).

Nada umire poslijednja (zato i dah mojoj kceri ime Nada - da pozivi dugo) :)

Pozdrav

Filipana
 
AW: Prozori 8 ?

pozdrav @filipana
jel nam mozes ti to malo bolje objasnit sta je to Prozori8 ?? i koju aktivaciju ??
ja stvarno neznam o cemu se radi,,,,malo objasni pa se mozda pronadje resenje
pozdrav
 
AW: Prozori 8 ?

Ma htio sam biti tajnovit ali nije uspjelo (glupost, znam ali sto je tu je).
Htio bih Windows8 aktivirane, ali vec nekoliko puta pokusah ih spustiti s onih linkova gdje se mora spustiti 30-tak file-ova i uvijek mi nesto zezne spustanje pa sam se nadao da me netko moze uputiti na link gdje u komadu ili najvise 2-3 dijela mogu spustiti cijeli Windows8 za x86.


Izvinjavam se svima koje sam iziritirao glupim pitanjem.

Pozdrav

Filipana
 
AW: Prozori 8 ?

E sad mi je jasno i vec sam sumljao kod prvog tvog posta da se radi o tome evo gledaj u tvoj pm.
 
Zurück
Oben