Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Problem sa TP-om

mostarac

Ist gelegentlich hier
Registriert
31. Mai 2009
Beiträge
45
Lösungen
1
Reaktionspunkte
3
Punkte
38
Cao narode,

treba mi pomoc,
imam problem sa TP-om i to sa 12607 Vertikala gdje se nalaze OBN, RTL, Nova itd.
problem je da jednostavno vise puta dnevno imam slab signal na ovome TP, a ostale programe mogu normalno gledat i imaju dobar signal, problem je samo sa ovim 12607 V, signal je tako slab da nemogu nikako gledat programe, dok druge mogu bez problema kao n.p. HBO. neznam stvarno u ceme je problem. da je slab signal nebi nikako mogo gledat ali to se u toku dana vise puta mjenja, nekad mogu taman fino gledat a odjedanput dodje slab signal.

ako neko zna sta u ceme je problem bio bi mu vrlo zahvalan ili imali neko ideju sta bi moglo bit ili kako da uklonim to!

Hvala unaprijed
 
AW: Problem sa TP-om

Ija sam imao slicnih problema i rijesio sam ih tako sto sam malo bolje namijestio antenu,probaj malo sinju da savijes na prema gore ili dole i probaj malo da okrenes lnb
Koju velicinu antene imas
 
AW: Problem sa TP-om

imam 90 cm antenu i probo sam malo okrecat lnb ili antenu ali nista. ali smjesno mi je da svi ostali Transponderi imaju dobar signal i nikad problema sa njima samo sa ovim na 12607 i to me bas nervira bas onaj sto najvise gledam.
 
AW: Problem sa TP-om

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
da vjerujem ti tako je isto i kod mene bilo
ja sam ovako rijesio pomako sam lnb od tora jedno 3-4 cmm prema hotbirdu i tako sam dobio jaci signal na tom tp
jest da sam moro onda da pomijeram i ona tri lnba ali se isplatilo
 
Zurück
Oben