Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Polskie seriale albo filmy

jonas5

Freak
Registriert
13. Juli 2008
Beiträge
270
Reaktionspunkte
19
Punkte
78
Czy ktos ma pojecie jak tam wejsc zeby to otworzyc.Takich stron jest duzo.Jak tam wchodze to wyskakuje to. Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlic tego video w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski.Podalem juz polskie proxy i tez nie dziala.Mam tu taka strone
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
.
Albo np. Ipla tam tez sa videa tylko na terenie Polski.
 
AW: Polskie seriale albo filmy

tak jak piszesz , musisz miec polski ip ( proxy ) zeby sie polaczyc z ta strona , inaczej nie popatrzysz

a ipla dziala bez problemow nawet z zagranicy , wiem na 100% bo moja zona oglada czesto seriale ktore przepasowala w TV
 
AW: Polskie seriale albo filmy

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Moze masz racje.Ja juz probowalem ale nie wszystko idzie.Albo nie mialem odpowiedniego proxy.Ale jak wchodze na strone jakie moje ip to pokazuje ze z polski.
Dzieki na razie.Chyba ze ty masz dobra strone z polskimi proxy to bys mi mogl podac?
 
AW: Polskie seriale albo filmy

niestety nie mam , i nawet nie uzywam TV z neta bo mam wszystkie polskie programy z sat , a jest w czym wybierac i do tego brak czasu zeby wszystko ogladac
 
Witaj Oskar,

ne tylko na Hotbirdzie.
TV Polonia, Historia , Info i pare innych mniej waznych leca na Astra. Ale lepiej abys mial Talerz z dwoma LNB do ogladania tagze i Hotbirda.
 
no tak te standardowe na astrze znam
dzieki za potwierdzenie ze naprawde potrzebuje nowy talerz i monoblock lnb na astre i hotbird + kogos z c-line ;)
 
AW: Polskie seriale albo filmy

TVN player dziala tez zagranica
wystarczy do Firefox'a zainstalowac Addon "Modify Headers"
w Einstellungen (opcje)ma tak wygladac
w Value 83.11.xx.xx dowolne liczby
 
AW: Polskie seriale albo filmy

Hi!


mnie to seriale, filmy z lat 70-80 interesuja. Niema jakiegos pluginu cos takiego jak Burning Series tylko z polskimy serialami,filmkami...
 
Zurück
Oben