Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Octagon Sf 918

sezginesma

Newbie
Merhaba arkadaslar bu zamana kadar o kadar cok forum dolastim ve üye oldum ki ben bile hatirlamiyorum ama inanmiyorum artik bu formlar bilgi paylasmaya yaramiyor herkese soruyorum ama cevaplayan cikmiyo ne olur bari burda bilenler varsa bana yardimci olsun arkadaslar zor bir sorum yok ben recevirimla Digitürk-D-smart-SKY-Premiere izlemek istiyorum izleme imkanim varmi ne yapmam gerekli receviri aldik internet kablosunu cektik ama kanallar kapali sadece trt1 i cözüyom simdilik :) arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum yazarsaniz cok memnun olacam simdiden tüm cevaplariniza tesekkürler:diablo:

AW: Octagon Sf 918

BU YA PARA KARSILIGI OLUYOR GENELDE YADA GEBEN UND NEHMEN MISALI SEN BIRSEYLER ONUNLA PAYLASACAKSINKI ODA SENINLE PAYLASSIN......yani sen ona misal ligtv vercen....oda sana sky vercen....

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
bu formu cok sevdim ya asil forum bu iste herkes bildikleri kadar yardimci oluyor sagol kardesim ben bunu para karsiligi almak istiyorum o zaman cünkü benim paylasacak bir seyim yok hepsini serverden izlemek istiyorum bilgin varmi fiyatlari ne kadar ve bunu nerden bulurum bu kisileri bu arada verdiginiz cevaplar icin cok tesekkürler

fiyat konusuna gelince, burda para konusulmaz...PN yoluyla hal edilir....ama normalde 5 euro ile 10 euro arasi degisir serverler....3 aylik ödemeler olunca daha iyi olur....senelik parayi isteyen server sahiblerine ne kadar güvenilir bilmem....silerler senin accountunu, para yanmis olur....

hadi kolay gelsin...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

birisi yardim ettiginde Link Removed bu buttona bas....server isine gelince....valla kardes ne diyeyim....kendin bulman gerek....ariyorum diye bir topic ac, ama ödemeleri PN yoluyla yapin, para konusulmaz....!!!!

Zurück
Oben