1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Octagon Sf 918

Dieses Thema im Forum "Turkish" wurde erstellt von sezginesma, 9. September 2009.

1. sezginesma

sezginesma Newbie

Punkte für Erfolge:
    0
    Merhaba arkadaslar bu zamana kadar o kadar cok forum dolastim ve üye oldum ki ben bile hatirlamiyorum ama inanmiyorum artik bu formlar bilgi paylasmaya yaramiyor herkese soruyorum ama cevaplayan cikmiyo ne olur bari burda bilenler varsa bana yardimci olsun arkadaslar zor bir sorum yok ben recevirimla Digitürk-D-smart-SKY-Premiere izlemek istiyorum izleme imkanim varmi ne yapmam gerekli receviri aldik internet kablosunu cektik ama kanallar kapali sadece trt1 i cözüyom simdilik :) arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum yazarsaniz cok memnun olacam simdiden tüm cevaplariniza tesekkürler:diablo:

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. mustang

mustang Newbie

Punkte für Erfolge:
    3
    Beruf:
    drucker
    AW: Octagon Sf 918

cccam serveri bulursan clint olarak baglanip izleyebilirsin

4. sezginesma

sezginesma Newbie

Punkte für Erfolge:
    0

Sagol kardesim benim ama bilgin varmi ben bu clienti nerden bulabilirim bana yardimci olabilirmisin cevabin icin tesekkürler

5. bora1907

bora1907 Chef Mod

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

BU YA PARA KARSILIGI OLUYOR GENELDE YADA GEBEN UND NEHMEN MISALI SEN BIRSEYLER ONUNLA PAYLASACAKSINKI ODA SENINLE PAYLASSIN......yani sen ona misal ligtv vercen....oda sana sky vercen....

6. sezginesma

sezginesma Newbie

Punkte für Erfolge:
    0

bu formu cok sevdim ya asil forum bu iste herkes bildikleri kadar yardimci oluyor sagol kardesim ben bunu para karsiligi almak istiyorum o zaman cünkü benim paylasacak bir seyim yok hepsini serverden izlemek istiyorum bilgin varmi fiyatlari ne kadar ve bunu nerden bulurum bu kisileri bu arada verdiginiz cevaplar icin cok tesekkürler

7. bora1907

bora1907 Chef Mod

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

fiyat konusuna gelince, burda para konusulmaz...PN yoluyla hal edilir....ama normalde 5 euro ile 10 euro arasi degisir serverler....3 aylik ödemeler olunca daha iyi olur....senelik parayi isteyen server sahiblerine ne kadar güvenilir bilmem....silerler senin accountunu, para yanmis olur....

hadi kolay gelsin...

8. bora1907

bora1907 Chef Mod

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

birisi yardim ettiginde [​IMG] bu buttona bas....server isine gelince....valla kardes ne diyeyim....kendin bulman gerek....ariyorum diye bir topic ac, ama ödemeleri PN yoluyla yapin, para konusulmaz....!!!!

sezginesma gefällt das.

Diese Seite empfehlen