Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Bild ist nicht mehr aktiv.
Digitalna satelitska platforma Digi TV odlučila je uvrstiti u ponudu dodatnih pet televizijskih kanala iz Hrvatske.
Riječ je o kanalima HRT 1, HRT 2, RTL 2, Doma TV i Mini TV. Svih 5 kanala danas u poslijepodnevnim satima nakratko su bili dostupni
na frekvenciji 12607, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK. Narednih dana očekuje se i službeni početak emitiranja navedenih kanala u platformi Digi TV.
Prvi i Drugi kanal Hrvatske readio-televizije, HRT 1 i HRT 2, mogu se pratiti i putem satelita Hot Bird 13A (13°E) kodirano u sistemu Viaccess i na satelitu Eutelsat 16A u paketima MAXtv i B.net Total TV.
RTL 2, specijalizirani zabavni kanal RTL televizije i Doma TV, specijalizirani kanal Nove TV pokrenuti su u januaru 2011. godine. Dostupni su putem digitalne zemaljske mreže i kablovskih operatera u Hrvatskoj te putem satelita Eutelsat 16A u paketima MAXtv i B.net Total TV.
Mini TV je dječji kanal u potpunosti sinkroniziran na hrvatski jezik i prilagođen djeci svih uzrasta. Mini TV je pokrenula Nova TV u novembru 2008. godine za potrebe platforme B.net.
(media-sat.net)
 
Re: AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

Hallo

Kako izgleda kod mene HRT2 neradi na karti 1802 ni u Smargu ni u orginal receiveru je moze to jos neko potvrdid "pokazi mi samo na ekranu da nemam pravo da gledam taj kanal" na 1880 radi ima ga preko linije u Cs.
 
AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

I ja sam probo karta uptaden u orginal receiveru ali ne pomaze nista.
 
AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

Mozete isprobavati sta hocete! Ali sa 1802 u trenutku neide HTV2. A mozda ni nece ici! Mozda prvi potez da se ljude tera sa 1802 na 1880 karte!
:)
Niko nezna sta ce sada biti sa Digi Hr ili bolje receno sta vipnet planira sa tom kupnjom!
 
Re: AW: Re: AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Re: AW: Re: AW: Novi hrvatski kanali u ponudi platforme Digi TV

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pa jest prio se odnosi na kartu,tako sam i mislio,, da 1880 ignorises mozda ti ta i imala brzi odziv od 1802
al nema veze ,,da ne diskutiramo vazno da vam je proradila
:emoticon-0137-clapp
 
Zurück
Oben