Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

netzteil

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
jak nie urok to sraczka, sorry , ale u mnie zawsze cos sie wydarz
nawalil mi netzteil z routera, 12 V 1 A , poniewaz nie mam innego podpialem 9 v 600 mA i router chodzi.
Czy mozna przez jeden dzien, pare godzin , netzteil z nizszym napieciem uzywac?.
Mam jeszcze mozliwosc podlaczyc netzteil z dreama 12V 2 A , czy to nie jest za duzo?
Musze dziasiaj w nocy byc online , wiec co jest lepsze 9v albo 12 v?
 
AW: netzteil

Hi

12V to 12V obojętnie czy 1A, 9A.
istnieja tolerancje,
problem to dlaczego wyjebało nastepny zasilacz ?

HF
 
AW: netzteil

jak jest napisane 12v to podlaczaj zawsze 12v a nie 9v

to tak jak bys do auta zamiast 100 oktan benzyne szczal do baku i puzniej sie dziwil dlaczego nie jedzie

mozesz nawet podlaczyc 12v 100A zasilacz , i bedzie dzialac wszystko ok , jedyne co nie mozesz to wiekszego napiecia dawac

mA i A co jest napisane na zasilaczu to maxymalne co ten zasilacz potrafi dac , a to co masz napisane na uzadzeniu to to co uzadzenie maxymalnie pobiera
 
AW: netzteil

Panie i Panowie, wstyd sie przyznac, ale przez moja glupote , nieznajomosc w tej dziedzinie, popelnilem pare bledöw , w zakresie ruotera itp.
Ciagle myslalem ze mam problem z zasilaczem, ale jak sie okazalo , dzieki pomocy kumpla, problem jest w gniazdkach do netzkabel. Na 4 tylko 2 sa ok, wiec mialem problemy z restartami , polaczeniem, itd itp.Kolega podpial mi switscha i mam teraz zapewnione polaczenia do dreamboxa , vu i Pc.
Teraz mam problem z kupnem nowego routera, jestem w t-com i oni chca mi wcisnac polaczenie IP , i router za 160 euro, . Czy jest to dobre rozwiazanie?
 
AW: netzteil

a co sadzicie o ofercie t com ,nazywa sie ti chyba <<IP>?
jakie sa inne routery nadajace sie do tej oferty?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: netzteil

Hi!

routery od Fritza sa mysle ja najlepsze co na rynku jest. Kup se w ebayu jakis dobry a nie drogi.Uzywany, dostaniesz juz bardzo dobre i nie za duzy pieniadz. Poczytaj tutaj w forumie o roznych images do roznych fritzboxow. Tylko uwazaj bo np fritzbox 7390 ten co ja mam nie unterstuzuje cccam. Mam go jako Server w domu. O szybkosci co piszesz jest w cs wystarczajaca. Szybkosc duza potrzebujesz jak chcesz HD Filmy streamen....To ponizej 25 mbit niemasz co zaczynac. Idz tutaj do foruma Fritzboxa cs i poczytaj co i jak..
 
AW: netzteil

Ja mam serwer postawiony na dreamboxie, na routerze nie chca nawet probowac, jestem na to chyba za malo doswiadczony, wiec moze ktos doradzic jaki router kupic do internetu .? Czy ten z T com jest duzo gorszy od FRITZBOXÖW.
Router bedzie uzywany tylko do telefonie i internetu, wiec 16 mbit chyba wystarczy,
 
AW: netzteil

odwiedzilem dzisiaj punkt T com i o dziwo po dluzszej rozmowie , doradzono mi ze do ip telefonie nadaje sie fritzbox 7362SL,od 1&1, kosztuje polowe tego co speedport z Telekom i podobno jest to to samo. Nie znam sie , wiec moze ktos mi podpowie, co kupic?
 
Zurück
Oben