Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

navigon polski jezyk

xxbruno

Newbie
Registriert
14. Januar 2010
Beiträge
5
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
czesc wszystkim. szukam glosu polskiego do navigon 4350 max ale teras mama juz 7.7.6 wersjon . po niemiecku chodzi wszystko dobrze mam glos ale jak dodalem polski glos (KATARZYNA) to navigon GO NIEWIDZI I NIEMOGE PRZELACZYC mam glos tylko orginal juz z przed dwoch lat moze jest jakis nowy? PROSZE O POMOC I DZIEKUJE JUZ ZA ODPOWIEDZ!

ps szukalem na forum ale nic nieznalazlem a stare linki niedzialaja:fie:
 
AW: navigon polski jezyk

Witam,
podepne sie pod temat. Na moim S3 mini zainstalowalem Navigon Select Europa 4.7.1
. Po przejsciu z niemieckiego na jezyk polski okazalo sie, ze nawi ma tylko jeden zenski glos, w opcjach nie ma mozliwosci wybrania innego glosu, poprostu nie ma przycisku wybierz inny glos. Moze podczas instalacji poszlo cos nie tak. Jak to u Was wyglada? Macie tez tylko jeden glos w wersji polskiej? Po przejsciu na niemiecki mam do wyboru kilka glosow (Bruce Willis, Julia, Heinz i wiele innych).
Drugie pytanie, czy udalo sie juz komus znalezc i wgrac glos Holowczyca lub Czesia na Navigona?
 
AW: navigon polski jezyk

witam.
mam navigon 4350 max przy wersji 7.7.6 mialem problem z glosem po POLSKU ale teraz mam nowa wersja 8.2.5 flow i wszystko chodzi dobrze mam glos katarzyna .
niewiedzialem nawet ze sa inne glosy po polsku /Holowczyca lub Czesia/ prawdopodobnie zrobiles gdzies maly blad powtoz instalacje.
 
AW: navigon polski jezyk

Glos Holowczyca, Czesia i wiele innych sa dostepna na AutoMape i chyba na TomToma. Zdobylem te glosy ale pliki mialy koncowke *.voice. Udalo mi sie je rozbic na pojedyncze *.wav i dalej d**a. Te pojedyncze pliki z koncowka wav trzeba przerobic na jeden plik *.nfs i to jest w chwili obecnej najwiekszy problem. Katarzyna prowadzi dobrze ale sztywniacko, prosze skrecic w lewo, prosze... Holowczyc robi to troche na wesolo.
 
AW: navigon polski jezyk

dobrze wiedziec . musze sprubowac moze sie cos uda z tym zrobic.Dziekuje za wiadomosc.Szkoda ze to forum polskie tak malo zywe tu jest a napewno jest tu nas wielu.
 
Zurück
Oben