Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

naprawa dreambox500h

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Zna ktos moze pewna firme co naprawia dreamboxy, mam 500hd klona i nie da sie zalaczyc , wariowala pare tygodni , raz sie zalaczala albo nie, jak sie wyciaglo zasilNie znowu startowal , a niekiedy trzeba bylo dluzej czekac. A teraz nie reaguje na nic ciemno jak w dxxiE, , niekiedy led lampka jeszcze na pare sekund zaswieci na czerwono a pozniej zgasnie i nic. CZYLI J3EDYNIE CO POMOZE TO DOBRA FIRMa
 
AW: naprawa dreambox500h

Probowalem na 2 innych zasilaczach , nie dziala
 
AW: naprawa dreambox500h

Dreambox w drodze do Polski, ciekawe ile beda chcieli za naprawe,
 
AW: naprawa dreambox500h

Naprawili mi za 30 Euro, oczywiscie nie w serwisie . Wymiana 5 kondensatorow.
 
AW: naprawa dreambox500h

Mam z tym dremem 500HD problem z wentylatorkiem, albo jak sie to zwie. Jak sie go zalaczy dmucha ze az domem trzesie i jest glosny jak cholera, ma 8000 obrotow, a pozniej spada ponizej 4000 i jest cichszy.Nie znam sie na tym wiec nie wiem czy jest to normalne. Poza tym jak jest w stand by to tez sie zalacza i chodzi kilkanascie sekund, ale w tym czasie narobi szumu na caly dom, prawie jak maly odkurzacz. Czy jest mozliwosc zmiany ustawien, ja nie chce nic przestawiac , bo nie mam pojecia o dremie 500HD.
 
AW: naprawa dreambox500h

mozesz zrobic fotke tego wentylatora ?
 
AW: naprawa dreambox500h

no , przy 8000 obrotow to nic dziwnego ze halasuje , dziwi mnie ino to ze dream sie nie dzwignal w powietze jak balon :DDD

ty nie patrz na to co pisze w info , bo ten wentylator na 100% nawet nie ma 2000 obrotow , on jest poprostu tak maly ze wiecej halasuje jak dmucha

wymien na inny , wiekszy , i juz nie bedzie tak halasowac
 
AW: naprawa dreambox500h

Foto nie zrobie bo bym musial rozebrac obudowe.Udalo mi sie znalezc funkcje do zmiany ustawien wentylatora , ale boje sie cos zmienic zeby drema nie uszkodzic. Jakie minimalne parametry trzeba ustawic , zeby nie bylo problemow.?Musi byc wentylaterek zawsze zalaczony? J aka temperature trzeba ustawic?
Zmniejszylem obroty i jest juz cichszy , ale jak juz pisalem , nie wiem jakie ustawienia sa minimalne, zeby go nie uwalic.?
 
AW: naprawa dreambox500h

Troche poczytalem na temat dreamboxa 500hd i nie rozumiem jednego. Drembox jest sprzedawany takze bez wentylatora, wiec po co trzeba taki wentylator dodatkowo zabudowywac.
 
AW: naprawa dreambox500h

cos zle czytales , orginalny dream 500HD ma wentylator , clony tez go majom

w ustawieniach mozesz go nawet wylaczyc , nic nie uwalisz jak przestawisz ustawienia , tylko sie bedzie grzac procesor , i pewnego dnia go schlag trafi

ustaw se tak wentylator , ze jak siedzis jakis 1-2 m od dekodera , zebys go nie slyszal , poprostu przestaw w lewo albo prawo zmieniajac obroty

powinny byc 2 ustawienia , jedno na zalaczony dekoder , drugie na standby

to na zalaczony ustaw troche wiecej , zeby dekoder sie nie przegrzewal , jezeli czujnik temperatury nie klamie to tak zeby dream mial jakies 35°-40°

po zakaczeniu ustawien wyjdz z menu i wystartuj gui na nowo ( nie caly recivier tylko soft ) , to ustawienia zostna zapisane w pamieci

ustawienia wentylatora z
 
Zurück
Oben