Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

NabiloBlackHole_DM800_012

mrki47

Ist gelegentlich hier
Registriert
19. November 2009
Beiträge
71
Reaktionspunkte
7
Punkte
28
Pozdrav svima.
NabiloBlackHole_DM800_012 imam ovaj img instaliran.
Ja sam nedavno dobio resiver dm800 pa bih hteo da se priklucim na cs ali sam nov u tome ,citao sam ove sve teme ali mi nije bas sve jasno.Kao prvo imam totaltv orginal resiver pa bih hteo da pitam ljude dobra volje kako da ga spojim sa kompjuterom da bih mogao da saljem cs ai da na dm imam isto tv total.
Ja sam sve postavio ovo sto vikazete ali nemam nikakvog signala jos mi izbacuje tuner feler.Spojio sam se sa stranicom ali tamo mi kaze nema klientab sta trebam jos napraviti da bi to funkionisalo.
Unapred zahvalan!
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

ti si tu dosta stvari malo pobrkao kolega,niti treba niti uopste mozes totalov resiver da spojis sa kompjuterom,ono sto tebi treba je smargo smartreader ako mislis da se bavis ovim nasim plemenitim hobijem.ako si mislio da to pokrenes preko racunara, isto ti treba smargo i moras da instaliras neki linuksov os npr.Ubuntu,Fedora,Suse,Kubuntu, Debian,ali mislim da nisi to imao u planu.znaci to sve ide sa tvojim boxom, samo kupi smargo,kupi router ako nemas,ostalo ce da sredi kolega m...t:dfingers:
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

Ja sam napravio acont na dns-u i sve je ok,ali nesta drugo nije mi uredu sad mi izbacuje ip feler.Evo kupio sam smartgo jel njega da ukljucim u dm.Evo sad sam izbacio NabiloBlackHole_DM800_012 i instaliro sam gemini 3.90.mozda lakse svatim sta treba i kako najbolje uraditi.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

Uradio sam ali nece nesta nije dobro.
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

Evo samo ovo mi kaze kad se konektujem na stranicu agde da upisem ovo SERIAL READER: / dev/usb/tts/0 smartreader +
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

to upisi u cccam cfg,ako vec nije tamo,ako ima to sto pise pomeri tarabu ispred toga
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

Hvala vam svima na pomoci i trudu ali izgleda da sam ja malo glup za ovo neide pa neide.
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

ma nisi glup,ajde lepo napisi sta si sve do sada napravio pa da vidimo...
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

Maneznam ni sam nece pa nece.Skino sam cccam 2.0.11 i CCcam.cfg i nstaliro napravio acon na dns,stavio sam port 80 da bi islo lakse, jedino nisam bas siguran oko onih linija da sam dobro napravio.i jos nemogu da udjem u CCcam.cfg da ubacim onaj text stoste napisali. i kad hocu da napravim komfiguraciju cccama izbacimi feler.
 
AW: NabiloBlackHole_DM800_012

treba ti program total komander,jel ga imas,treba ti neki linuxov text editor,npr notepad++ pa sa njime lepo otvori cfg,i sve ti lepo poredjano i onda vidis sta ti tamo ubaceno a sta nije
 
Zurück
Oben