Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Max TV Cro

AW: Max TV Cro

Meni bi emu i config bili draži nego c-line. Svoje je svoje!
Ali ebi ga Žika, nema ili neće da daju oni koji imaju. :-(
 
AW: Max TV Cro

i ja bi dao da imam config a narucio bi i taji atlas da stvarno moze
 
AW: Max TV Cro

amazona, nemoj da se za*****s sa takvim izkazima. Mislim da nije samo meni u ovom forumu stalo do toga sa si u pravu, ali ako nisi, onda molim te nemoj da se zezas. Zezas se, ili ????!!

Gesendet von meinem GT-I9192 mit Tapatalk
 
AW: Max TV Cro

Nezezas se ali objasnit kako i sta isto neces, jeli sam u pravu !!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Max TV Cro

Tako kako sam mislijo uvijek te ista prica prvo ljudima dajes nade i onda ............
 
AW: Max TV Cro

ljudi..Dzaba vodimo diskusiju..to sto neki izcitavaju su agronomske Cijene..
cak i do 5000€..
pa to vise nije Normalno...i nema potrebe dase pita kako i sta..nama Smrtnicima nece tako
lahko doci u ruku..
 
AW: Max TV Cro

5000€ (!?!) i koje oko da mu još iskopam?

Ljudi moji, meni moj novac ne pada sa neba - možda nekima da, ali meni NAŽALOST NE.
Za DigiTV sam prije 4-5 godina platio 200€ i to je s obzirom na to da je trajalo tako dugo ok.

5000€ će možda platiti oni koji šeraju u velikom stilu i to dobro naplaćuju, neznajući da manje više svi šereri šeraju samo za svoje potrebe unutra svoja četri zida ili eventualno i dalje, ali onda samo sa bližom rodbinom i najužim krugom prijatelja (5-10 klienta).
Svaki "normalini" šerer ne zali radi nekih sitnih novaca koliko njegove karte mjesečno koštaju risikovati biti uhvaćen i kažnjen, sa svim posljedicama koje to sa sobom nosi, privatno i poslovno. S druge strane mislim da se takvi i ne love od strane policije i dostavljača usluga čiji se sadržaji šeraju, nego da ovi love baš ove SERONJE koji šeraju da bi maximalno zaradili i imaju više desetaka ili stotina korisnika koji si neznaju ili neće sami napraviti HS.

Ako ovaj forum podržava takve seronje, a ismijava ove druge male šerere, onda bi bilo vrijeme polako ali sigurno okrenuti mu leđa.
 
AW: Max TV Cro

sta ima vec max tv samo treba citat tko hoce moze kopirat u favoritenliste i moze gledat IPTV
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben