Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koji HD Resiver za CS

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
Posto nepratim toliko zbivanja na HD sceni (bar ne dok ne prodje ova kriza),potrebna mi je preporuka nekog ko je upuceniji oko toga.Drugar hoce da kupi jedan HD uredjaj sa kime bi mogao i da shara,ja sam mu preporucio DM800,za toliko znam, ali njemu se ne svidja jer puno mu mali kaze,ne svidi mu se ni da bude puno veliki,kao moj,mislim box,DM7020,onako neki osrednji bi mu najbolje odgovarao kaze,a da nebude ni puno skup,izmedju 200 i 400 € bi dao,e sad,ako neko ima nekog favorita sa ovakvim karakteristikama molim da mi preporucite,zahvaljujem...
 
AW: Koji HD Resiver za CS

hmmmmm

eto oped ono nase balkansko hoce da se je...e an nece da mu udje
... mala sala izvini

eh ovako ja nezan koj reciver postoji koj nije skup kao dream8000 a veci od dream 800 znaci neka sredina ....

ja licno bi preporucio dream 800 ili 8000 nije svakog udarila kriza

moj favorit za HD koj ne kosta puno je dream 800 ...
imaj najbolji suport ovde na forum i sve ostalo.
nije sve u ceni ako sahvali nesto sta i kako moze ovde u forum sa dream super da prodje i imace uvek pomoc !!

a svak mora za sebe da odluci sta i ako


pozdrav
 
AW: Koji HD Resiver za CS

Dream 800 je prava stvar, samo ne razumem zasto ima problema radi velicine. Vazno je kako radi a optika je sasvim nesto drugo.
 
AW: Koji HD Resiver za CS

ma znam ja da je DB800 dobar,cak sam ga dobro i upoznao u zadnje vreme,uglavnom ljudi sada njega kupuju,a da ima ljudi kojima je estetika vazna,to ima,meni se jednom tip obraca da ga posavetujem oko kupovine PC-a,ja mu izaberem kao za sebe,cak i odem sa njim da ga kupi,nadjemo odgovarajuci,i,covek odjednom nece to,video je na susednoj stalazi jedan sa kucistem i ventilatorom koji svetli,iako je bio upola losiji i dobro skuplji covek kupio taj,i nakraju ja ispadoh magarac jos,neznam sta je lepo!!!
 
AW: Koji HD Resiver za CS

Pa nek kupi DB800HD i ovu lampu. To kad stavi na Dream sigurno cemu se
svidjati


47-14.jpg
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Koji HD Resiver za CS

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hallo momci

kathrein ufs 910 podrzava cs. cena mu je oko 250€. velicina mu je ista kao dm7020.

installieras enigma2 na stick. emulator ti je incubuscamd. sa incubus mozes se prekluciti na cccam server.


IMG Removed
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

za kathrein treba puno zivci. neki tvrdu da radi stabilno, vecina kao ja bacili su ga kroz prozor ;D.

ja nigde nisam pisao da radi sa cccam nego moze da se poveze sa incubus kao klient na jedan cccam-server. tu si upravu. incubus preko inet neradi stabilno.

zato paradox dizi ruke od kathrein!
 
Zurück
Oben