Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koj Resiver da kupim

angel.s1081

Newbie
Registriert
7. Oktober 2009
Beiträge
1
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Zdravo drustvo,
cale moj hoce da gleda nasi programi a ima samo starog dbox 1 sat.

e sada moje pitanje koj resiver do 100 euro moze naravno i manje. je dobar za otvaranje nasih programa. Znaci totaltv pink ect. ako moze ili da ostane na dbox1?

hvala unapred
sale:agree:
 
AW: Koj Resiver da kupim

Pozdrav angel s i dobro nam dosao
Ovako sam resiver to nemoze da otkljucava jedina mogucnost da pratis total je cs a za to bi ti ja preporucio dreambox kod nas na forumu kosta oko 100 evra i uz to ti treba neka orginal kartica da bi mogao mijenjati sa ljudima ili ima ljudi sto to naplacuju.
Evo ovdje imas dosta toga objasnjeno oko cs kako to funkcionise i sta ti treba https://www.digital-eliteboard.com/forums/563
 
AW: Koj Resiver da kupim

pozdrav mariom 1967

kao prvo Premium Q Reciver nije los ako vec imas taj Reciver !!

Da kupis nov Reciver nebi ti ja preporucio iz razloga sto kod nas " Balkanci " je Dreambox kralj svega !!
zato bi imao sa taj Reciver i ovde kod nas dobar suport i ako ti treba nesto u vek dobar pomoc !!

A Premium Q Reciver nema skoro niko ovde i sto se tice pomoc je malo teze !!

razmisli sam sta hoce ???

pozdrav
 
Zurück
Oben