Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Krimi

Newbie
Registriert
16. November 2009
Beiträge
20
Reaktionspunkte
1
Punkte
3
Dobro vece forumasi!!
E ovako imam TotalTV paket i onaj normalni resiver (standard od TotalTV bez funkcije za snimanja)
Isto tako imam
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
( podrzuje snimanje preko USB ali to nije moguce da snimam preko resivera a i to ide preko Smart TV nekoj Shit opcija
i Laptop Acer Aspire 7740G
Prozessor
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Grafikkarte
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
PlattformMicrosoft Windows 7 Home Premium 64-Bit

Koji sanse imam da mogu snimati na Laptopu i preku TV?

Jel je uopste mozno povezati Resiver sa laptopu?

Molim vas dajte mi neki informacije u ovome!


Ljep pozdrav
 
AW: Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Ciao!

Meni nije poznato, da bih mogao snimati neku emisiju sa one Echolite kante na kompjuteru digitalno!

To znaci: ako bih povezao total prijemnik analog preko scarta ili composite sa TV karticom tvog racunara i tu
imas neki "capture software" , onda bih mogao da snimis onaj program koj gledas!

Za Philips LCD nije mi poznato da ima neki softver za PVR, samo kod na primer Samsung ima SamyGo.

Ja koristim DVD rekorder sa HDD koj je priklucen na Echolite preko scarta , tako da snimim na AV1.
Echolite se ostavi upaljen, programira se na emisija koja treba da se snimi preko vodica, a DVD rekorder se programira na
emisiju X na program AV1 od X sati do X sati.

Jeste zeznato ali staces zbog paringa!!!

Pozz
 
AW: Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Znaci ti imas DVD rekorder sa harddiskom tako?
A u koji format snima? i kolku mu treba prostora mb,gb ako nesta zelis snimit od 1 sat tako nesta?

Znaci ti kad snimas, snimas samo preku dvd rekordera a ne preko SamyGO?


Hvala ti na odgovor!!

Pozz
 
AW: Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Epa Krimi , kao skoro svaki DVD rekorder snimi u MPEG2 pa kasnije na DVD izbacuje VOB.
Prostor koliko mu treba zavisi od podesavanja kad ga programiras; n.p. 576i jedan sat je od prilika 1,7GB.

Dali je moguce sa SamyGo preko scarta da se snimi ne znam tacno. To moras sam videti na one ruske web stranice.
 
AW: Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Sa DVD rekorder jednostavno narezes na DVD disk to sto si na HDD snimio, i onda preneses na PC.
Ovo mogu da potvrdim sa DVD rekorder da ide, posto sam i ja tako pre radio, ali ne sa echolite.
evo seme kako to da se uradi

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Kako je moguce emisije snimat od TotalTV resiver ili TV?

Aha, Ako imas externi USB Priklucak za Harddisk onda samo prenesis na PC tako i nemoras onda taj snimak rezit?
 
Zurück
Oben