Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jel moguce gledat Digi TV

AW: Jel moguce gledat Digi TV

Momentalno jos ne,samo ako imas orginal kartu i neko da ti iscita RSA i BOX key iz orginalnog resivera onda moze ali sa softom i Dreamboxom neide...
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

mogu ce je ako nekome treba da se radi rec neka mi se javi ali skupo je
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

Kako mislis skupo
Kako to ide i koliko skupo

Unapred Hvala:emoticon-0107-sweat:emoticon-0107-sweat
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

vadi se RSA i BOX Key iz oiginal recivera pravi se cfg za bilo koji box i onda kartica ide u nezavisni box.

za cijne samo preko PM
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

ima ponuda po netu za neke karte sto trazu preko 1000€ samo da se mogu stavu u cs. pasce tu cena posto su vec neki presli u total tv na 16e.
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

sto se tice nas iz ex yu,najveca potraznja za digijem,a narocito medju hrvatskim gradjanima je vladala zbog kanala kao sto su rtl i nova tv!prelaskom ta dva kanala na total tv,kao i hrt 1 i hrt 2 problem oko digija bi trebao da bude resen!pretplatite se na total tv hr ili nadjite nekog ko ima pomenutu kartu u cs-u i netrebaju nikakvi boxkeyevi vise niti pomenute astronomske cifre za iscitavanje istih!
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

@paradox
netrebaju nikakvi boxkeyevi vise????????????????????

ja bi uzeo novu kartu od totaltv ali svuda pise da treba boxkey, kako to onda sad treba kofigurirati?
ili sam nesto krivo razumio.
hvala
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

boxkey ti treba za digitv i za totaltv. za total mozes sam da nadjes u menue od original receiver. kod digitv ti nije tako lako. potreban ti je neko sto zna kako to izcitavati. a oni hoce kintu za to.
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

hvala na odgovoru.
i brzo u b.net po kartu dok ne promijene system:party:
 
AW: Jel moguce gledat Digi TV

pozdrav svima
now sam ovde i kolko sam procitao
vise se nemoze gleda na digitv nista
il postoji jos koj rumunski program koji radi
da netreba nagra 3
mislim sta se jos od programa moze gleda
hvala vam unaped
 
Zurück
Oben