Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

jaki dysk ?

lolex

Newbie
Registriert
19. November 2008
Beiträge
9
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
witam. chce wbudowac w moim dm 8k twardziela. jest tutaj moze ktos, kto moze sie podzielic opinia jaki dysk najlepiej kupic . chodzi mi o wielkosc pamieci ,ale rowniez o to czy podczas nagrywania i odtwarzania slychac te dyski oraz czy sie box mocno grzeje? Dzieki.
 
AW: jaki dysk ?

witam

polecam WD1TB Caviar Green, dysk specialnie dla dreama,ze wzgledu na maly pobor pradu i bezszelestna prace

pozdr.
 
AW: jaki dysk ?

dzieki za szybka odpowiedz. jeszcze jedna sprawa. przy wdudowaniu musze extra na cos uwazac ,czy tak jak to w ksiazce DM opisane jest to starczy?
 
AW: jaki dysk ?

no hyba nie jestes takim debi... ze musisz wedlug ksiazki wkrecic 4 srobki ??

z regoly sie takie cos automatycznie samemu widzi co i jak , no ale jezeli potrzebujesz do tego instrukcje obslugi to wystarczy popatrzec na obrazki i robic to samo co tam widac
 
AW: jaki dysk ?

no chyba takim debi... to nie jestem . chodzilo mi nie tak mocno o te czery srubki ,chociaz lepiej sie dwa razy spytac jak raz cos spier..... . mi idzie bardziej o rozpoznanie dysku przez box . potrzebne sa jekies ustawienia czy instalacja odbywa sie automatycznie przez restart. mam zaladowany gemini 4.5.
 
Zurück
Oben