Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

jajki dreambox hd kupic

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Mam 500hd , nie wiem, czy to clon, ale jestem zadowolony.
Musze kupic jeszcze jednego drema hd , znalazlem niedaleko 800 hd i 800 hd se, wiec mozna sprawdzic czy dziala itd. Ale nie wiem na czym polega roznica miedzy 800hd i 800 se hd, ma to jakies znaczenie , jezeli bedzie tylko jako biorca w sharingu?
 
AW: jajki dreambox hd kupic

jezeli masz mozliwosc wyboru wes 800se

ma czytnik na 2 karty , kolorowy wyswietlacz , wiecej ramu i szybszy procesor od normalnej 800 , hdmi wtyczke , a 800 dvi z przejsciem na hdmi

normalna 800 wyszla dawno z produkcji , a 800se to jest jej nastepca
 
AW: jajki dreambox hd kupic

Dzieki,
A jak 800se rozpoznac , czy to nie jest clone, .? JEST to jakas decydujaca roznica miedzy clone i oryginal, ?
 
AW: jajki dreambox hd kupic

najszybciej , jak go zalaczysz i na displayu przy botowanie pisze sim2.1 , ferari , to clon

jak nic nie pisze to rozkrecic box i sprawdzic sim karte
 
AW: jajki dreambox hd kupic

A jak sprawdzaja sie dremy 800se z Dreambox Clone Shop. Czy za ta cene 204 Euro sa tego warte?
 
AW: jajki dreambox hd kupic

Ponoć clony 800 hd se wysypują się w ciągu 2 lat. Zastanów się bo chyba nie warto.
 
AW: jajki dreambox hd kupic

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
niedawno kupilem vu+ zero i leci , dla mnie wystarcza. Na poczatku mialem problemy, musialem wymienic na nowy, ale teraz go ma opanowanego. Chcialem kupic dreama ,
ale ze wzgledu na wymiary , kupilem zero, bo pasuje pod telewizor .
najwazniewjsze ze odpowiada moim potrzebom, a do tego 2 lata gwarancji , no i nie möwiac o cenie 120 euro.
Tak ze mam teraz w domu 500 hd, 2x nbox 5800, openbox 9 hd, zero, i 5 stare 500s. , a uzywam tylko 3 dekodery. Sam nie wiem jak to sie nazbieralo,
Serwer mam teraz postawiony na starej 500 s ,w celach eksperymentalnych,( chociaz jakie ja moge robic eksperymenty, chyba z kobieta w lözku bo na sateliterne jestem za glupi) . A jak juz cos zaeksperymentuje to potrzebuje pomocy fachowcöw z forum,.
o dziwo mimo zmiany systemu nadawania , 500s przesyla uprawnienia HD,
 
AW: jajki dreambox hd kupic

recivier SD jako server nie przesyla obrazu , tylko uprawnienia z karty , fritzboxy i inne servery robia to samo , pomimo ze nawet nie majom wbudowanego tunera

te 500sd mozesz poprostu juz ensorgen , to jest teraz tylko elektroschrot , no ten server jeszcze se zostaw
 
AW: jajki dreambox hd kupic

zrobilm to z nudöw, siedza w domu, rencista, nie ma co robic , wiec jest to moje hobby, cos zrobic albo zepsuc, oczywiscie najczesciej zepsuc. czekom teraz na nowy router z Telekom i na ich nowe polaczenie ip, to wtedy zas bede dalej kombinowal, . Nie znom sie na routerach, wiec na poczatek wezme od nich tego speedport, a jak nie bede zadowolony to kupi sie jakiegos frtzboxa. moj pierwszy problem z nowym routerem to bedzie ustawienie portu i domeny, do tej pory zawsze mi pomögl kolega, ale poszedl do domu starcöw, niestety taki jest los.
Na 500sd leca programy zwykle, jest tego nawet jeszce bardzo duzo
 
AW: jajki dreambox hd kupic

A moze ktos mi powiedziec, czy jest jakis lepszy Anbieter od Telekomu i czy ten IP Anschluss jest koniecznie potrzebny.
 
AW: jajki dreambox hd kupic

Zależy jak jesteś zaawansowany. Możesz również skorzystać z no-ip lub innego dns. Jeśli dobrze rozumie.
 
AW: jajki dreambox hd kupic

mnie chodzi o internetanschluss z telelom tzw. IP basierter Internetanschluss,
Czy sa albo jest lepszy Internetanbieter , jak telekom, chodzi mi o preis leistung verhältniss?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
najlepszego w nowym roku,tu napisza zeby nie robic nowy temat...
chca wymienic moj stary Dream 800 na Dream 900 UHD abo 920 UHD,ino co leprze ummm,najwyrzszy czas cos zmienic ,pytanie jak to lazi..... cccam abo oscam itd.som u nos fachofce co sie znajom co i jak......
 
Zurück
Oben