Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Igel&Potrosnja struje

misko1234

Meister
Registriert
6. September 2010
Beiträge
924
Reaktionspunkte
157
Punkte
103
Pozdrav narode Koristim Igel thin client i bas me grebe da vidim koliko to malo cudo trosi struje pa sam kupio aparatic (Energie- Messgerät) sto se usteka u dosu pa mjeri potrosnju struje u Watt e ovako izgelda situacije aparatic pokazu izmedju 16-17 Watt


Wattanzahl: 17

Sati koliko radi: 24

Cijena po kWh u Cent: 18 cent
-----------------------------------------------------------------------
Potrosnja: 0,408 kWh

Iznos potrosnje: 0,073 € x365= 26,645€ godisnje

eto mozda jos nekog zanima, pa ako neko ima volje nek napise kako kod njega izgleda potrosnja.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Igel&Potrosnja struje

Sto se tice potrosnje ja struju jedem. 5000 kw ukupna potrosnja za godinu dana.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Plazma mi guta oko 400 watti, imam pumpu za fontanu 220 watti, radi 12 sati dnevno. Nakupi se toga dosta.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

U Plasma guta dosta kad sporedis sa ovim LED tv, Plasma je pravo zderalo struje, jos prije oni prve generacije trosilu su u standby isto koda i rade.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

ja ne znam koliko mi sta trosi,al placam 85 eura struju mesecno.imam 3 televizora koji rade po ceo dan,5 kompjutera takodje i ostale aparate koji su u svakodnevnoj upotrebi.dal je mnogo ili malo...bem li ga.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Juce sam se bas za novi televizor raspitivao. Bio sam u prodavnici i bas sam naleteo na momka koji se dobro razume. Interesuje me 60 zoll velicina, i on mi preporucuje samo plazmu. Led nemoze tako brzo da pokrece slike kao plazma, a na tu velicinu televizora se to primeti. Jedino sto trose vise struje, to je problem. To mora covek sam znati sta mu je vaznije, dobra slika ili manja potrosnja.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

@Para pa koda zivis u prodavnici:) , ja placam 56 Euro i sad treba da stigne obracun sigurno ce bit onda veca rata, 3 tv 2 od toga raudu non stop,3 recija,DVD, 2 Laptopa, i tako ........ dalje.

Borko sad sam gledo kod jednog TV ima Plasmu 50 Zolla ove zadnje serije Full hd sa 600hz slika je fantasticna preko hd reciver.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Panasonic je trenutno najaci, na svim testovima su u vrhu. Ovaj je zakon TX-P65VT30 samo sto mu je cena zasad ebacka.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

A u cijena mu je ogromna, ali je prava stvar. Stromverbrauch: 311W nije tako strasno, a tezina da se useres 63Kg pa moze se rec da ga ima.

hxxp://www.areadvd.de/hardware/2011/panasonic_tx_p65vt30_test.shtml
 
AW: Igel&Potrosnja struje

sto se tice Struje nisam neki gad :) netrosim bas nesto..u 3 Mjeseca 165€ zato sam platio 15 000€ 12 Plata Solar
i stim vecinski Grijem Vodu i Grijem Dup. :)
 
Zurück
Oben