Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat BiH HD

sonyboys

Best Member
Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Hayattv.jpg

Tokom naredne sedmice, nedavno pokrenuti kanal na satelitu Eutelsat 16A, Hayat BiH HD trebao bi biti kodiran. Hayat BiH HD će emitirati umjesto kanala Hayat BiH SD i biće kodiran u sistemu Viaccess. Hayat BiH HD trenutno emitira nekodirano na transponderu Team:Sat na frekvenciji 11303 GHz, polaritet H, SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK-MPEG4.
 
AW: Hayat BiH HD



HAYAT HD Test 11304 H 30000 zavrsio sa FTA emitovanjem i vise ga na ovo frekvenciji nema,od danas ide samo na 11262 H 30000 HAYAT HD BiH.
 
AW: Hayat BiH HD

jel imate sliku kod mene samo radio a ton je on tv kanala hayat
 
AW: Hayat BiH HD

Kod mene radi bez poteskoca , i slika i ton ..
 
AW: Hayat BiH HD

Ja mislim da Image i Hayat HD se ne podnose haha al istina je jer i kod mene na DM 8000 sa Newnigma2 samo ton nema slike
a sa Openpli 4 radi super
e pojma nemam zasto ako neko zna nek se javi
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Hayat BiH HD

nemam pojma sta je samo znam da i kod mene nece hayat hd ton ima a slika od radia!!!
pokusajem vec sve da proradi ali nikako da uspje. dali je iko nasao rijesenje osim da mjenjam cjeli image radi hayata!!!!
sad mi je trenutno newnigma 2 v. 4.0.1 22....

smijesno je jer ni na kingofsat nemoze se naci frekvencije za Hayad HD... jer su inace HD kanali pod DVB-S2 kao sto je bio i testkanal, a ne pod DVB-S .... bar moje misljenje...
nasi ga opet seru da ovako kazem...

ako neki ima rjesenje nek javi i hvala unaprijed!
(osim da se prelazi na openpli )
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Hayat BiH HD

Sinoc sam i ja malo pokusao da rijesim taj problem,medutim ista stvar kao kod vas!!! Slike jok,ton da! Namjeravam jos jednu probu da izvrsim! Naime zamoljucu davaoca CS da pokusa da ubaci u listu kanala! Javim se ako bude promjena!
 
AW: Hayat BiH HD

Mozda je zakljucan drug! Svi programi koji idu npr.na digitalalb platvormu, ton ide super ali slike nema??? Na to sam mislio? Provjerio,nije ni to?A ti nemoj pametovat puno!!! Ako mozes pomoci izvoli ako ne ,nemoj odmoci! Hvala!
 
AW: Hayat BiH HD

Evo ovako ti pitas > Mozda zakljucan > ja ne mozda nego je zakljucan > ti digitalalb platvorma > ja nema veze sa Hayat BiH HD > ti na to sam mislio > ja odgovor si dobijo veze nikakve sa Hayatom > ti nije to > ja naravno nije to > ti nemoj pametovati > ja nije namjera pametovanja izpricavam se ako si to tako zakljucijo > ti ako mozes pomoci izvoli ako ne nemoj odmoci > ja sta sam odmogao sa mojim postom ? Izbjegavam Temu ubuduce .. pozz :good:
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Hayat BiH HD

samo radi na nekim image openxxx BHimage newnigma2 neradi garant evo danima probam razne image zasto tako ko ce ga znati nove set.. nepomazu samo drugi image
 
AW: Hayat BiH HD

Pa i ovo ce samo nasi uspjet napravit. Napravit kanal da se moze gledat samo sa posebnim imagom. Jos samo fali da radi sa jednom markom resivera....
e svasta svasta.....
ako neko uspje napravit pod newnigma2
molim ga da javi!!! Jer ne zelim mjenjat image samo radi jednog kanala...
 
Zurück
Oben