Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

gledanje tv preko neta

AW: gledanje tv preko neta

ima zlato moje,odi na njihovu stranu,tamo sve pise!jeste,cena je 13 evra mesecno ako vezes ugovor na godinu dana,ako na manje,onda je skuplje!da bi u najboljem kvalitetu uzivala u svojim serijama,trebalo bi da uzmes i njihov iptv box(resiver),on kosta 189 evra + 30 evra aktivacija + porezi i postanski toskovi,i to ako uzmes predplatu na godinu dana,ako na krace opet je i taj box skuplji!mozes naravno i da ne uzmes taj box, onda skines onaj njihov player i gledas na kompjuteru!ili spojis pc sa televizorom pa gledas tako,ali onda mora ti pc uvek da bude upaljen!od nasih kanala imas i novu,rtl,par pinkova,rts i jos dosta toga!sve u svemu,po mome misljenju,ja bih to uzeo,ali samo ako je za dzabe!
 
AW: gledanje tv preko neta

pa vidi sreco!kako se mi borimo da imamo sve dzabe,tako se tv kuce bore da se zastite kako bi imali neku dobit od nas predplatnika!nazalost,srecna vremena su polako ali sigurno prosla!tako da sada bez neke investicije,malo toga ima za gledanje gratis!neznam imas li mogucnost da postavis satelitsku antenu!to bi mozda bila najbolja solucija!cula si za cardsharing!ali i u toj varijanti morala bi da investiras nekih 200 eura minimalno u pocetku,za kupovinu adekvatnog resivera i neke abo karte!ali bi tada mogla da imas skoro sve kanale sto postoje!a,ako nemozes antenu,onda je ovaj nettv za tebe trenutno jedina solucija!i naravno,ugovor mozez vezati sa njima na koliko ti hoces!
 
AW: gledanje tv preko neta

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ja se bas ne razumijem dobro...imam ja satelitksu i receiver za viaccesom HRV programe,al zelim da imam i drugi programe al problem je sto ja nemam Thron,eutelsat itd.il kako se vec zove...da bi i mogla kupit sve pakete sa digtv..al bez toga se ne moze gledat..
 
AW: gledanje tv preko neta

ima li neko musko kod tebe u kuci!ili neko majstor u blizini koji montira antene!treba ti ovakav jedan uredjaj,mozes ga ovde na boardu naruciti!

https://www.digital-eliteboard.com/portal.php?area=vbcmsarea_products&do=showprod&prodid=2&catid=9

kupis jedan motor za antenu,i zoves majstora da ti ga fino namesti,onda ces imati i taj thron i eutel i sve te silne satelite gore!ali mora dobar majstor da bude!ne da gleda u tebe,vec u ono sto radi!

https://www.digital-eliteboard.com/portal.php?area=vbcmsarea_products&do=showprod&prodid=2&catid=9


hrt kartu znaci vec imas,super,tako da bi te investicija izasla oko 120-150 evra,zavisi za koje motorce se odlucis!i posle toga nikom nista vise ne placas!kada i ako se odlucis da to sve obavis i kada stigne,javis se onda ovde za dalje,sta i kako podesiti,i uzivas posle!odakle si u austriji?ako si mi blizu,mogo bih ti ja to na tenane srediti! :emoticon-0111-blush:emoticon-0111-blush:emoticon-0111-blush
 
Zurück
Oben