Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Znas kako je drugar. Ja sam u ovu temu pokrenuo za bestmember, zato sto neki useri dolaze ovde samo kad im nesto treba.
U neku ruku si u pravu da se ex yu forum promenio. Najveci razlog je sigurno paring Total kartice. Iz tih razloga dosta ljudi prelazi na IPTV.
Problem je sto se IPTV ovde najvise resava preko PN.
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Izvinjavam se ako sam ovu temu zatrpao sa drugim stvarima, ali na ovaj nacin cemo mozda po prvi put u istoriji DEB imati bestmember iz ex yu.
Zahvaljujem se svima onima koji su ovim putem dali svoj glas.
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Naravno kad se zavrsi glasanje da ce sbanane i sony ovde pocistit :D[/QUOTE]

Mura nema problema,bice sve odradjeno samo sto je kolega sbanane bio brzi,prebacio i spajo teme.
@sbanane :emoticon-0150-hands:emoticon-0148-yes:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

pozdrav drustvo!!!!

evo da se i oficielno ZAHVALIM svim onima koji su me predlozili BM i koji su glasali za mene. pravo mi je drago sto je i nasa EX-YU sekcija dobila best member pa makar to bio ja.

Jos jednom VELIKO HVALA i uzivajte u vikendu dok jos traje!!!!!
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Mura nema problema,bice sve odradjeno samo sto je kolega sbanane bio brzi,prebacio i spajo teme.
@sbanane :emoticon-0150-hands:emoticon-0148-yes:[/QUOTE]
Nije sbanane nego beastmaster :emoticon-0157-sun:
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

@Beastmaster onda se moram javno izvinuti,mislio sam da je @sbanane to zavrsio
Mislim da nisi ljut i Hvala ti.
Vazno je da je to odradjeno a i tako to nam je duznost,pa ko prvi stigne taj ce to i da odradi.

Pozz
sony
 
Zurück
Oben