1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Euro 2012

Dieses Thema im Forum "Kultura dhe Sport" wurde erstellt von Bessat, 8. Februar 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Shqiponjat kunder Gjelave
  Shorti i euro 2012 ne Poloni dhe Ukraine na futi ne nje grup me Francen:

  Trajneri i Shqiperis Kuzhe thot:

  Kuzhe: Short shumë i vështirë për Shqipërinë
  Trajneri kuqezi, Josip Kuzhe, është shprehur menjëherë pas ceremonisë së njohjes së kundërshtarëve për fazën kualifikuese të kampionatit Europian 2012, se për Shqipërinë, shorti nuk ka qenë aspak dashamirës. “Është një grup i vështirë. Kundërshtarët, në individualitetet e tyre, janë të gjithë shumë të veçantë dhe të fortë. Mund të kishim shanse më të mira në vazot 3 dhe 4”-është shprehur trajneri Kuzhe.
  Pavarësisht kësaj, trajneri i përfaqësueses shqiptare ka deklaruar se tashmë ndeshjet duhen vlerësuar të gjitha me të njëjtin seriozitet. “Do t’i studiojmë një për një kundërshtarët dhe do të kërkojmë të marrim më të mirën prej tyre”- ka përfunduar Kuzhe.
  Grupi D:
  1.Franca
  2.Rumania
  3.Bosnia-Hercegovina
  4.Bjellorusia
  5.SHQIPERIA
  6.Luksemburgu
   
  #1

Diese Seite empfehlen