Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Drembox 800 chlone-wlan stick

suka11

Ist gelegentlich hier
Registriert
16. Dezember 2008
Beiträge
32
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
Zdravo rajo...


Ima li neko ko mi moze pomoci da prikljucim internet preko t link stika na chlone 800 drem.box..

Sve ostalo je perfektno i funkcionise sa newignom i nemam nikakvi problema osim sto kad ubacim wlan stick on ga cak neprepoznaje. Hvala na pomoci unaprijed..:)
 
AW: Drembox 800 chlone-wlan stick

Kao prvo da ti kazem imam lose iskustvo sa Wlan stik tako da sad koristim Wlan bridge i na njega sam prikacio DM a i u svakom slucaju dobro funkcionise Dlan. Preko USB stalno pucala veza. Ne znam zasto nece da razpozna ali mozda nisi ukljucio treibere ili mozda ti nije kompatibilan stick. Evo ovdje lista koji sve funkcionisu i koji su testirani https://www.digital-eliteboard.com/f228/dreambox-800-wlan-64327/
 
AW: Drembox 800 chlone-wlan stick

Hvala najljepse za informaciju...Kako vidim upravu si i ja ocekujem da dobijem od kolege u nedelju takvu stvar pa cu da isprobam..Jos jednom hvala..
 
AW: Drembox 800 chlone-wlan stick

Nema na cemu. Zato smo tu da se pomazemo. Ako te zanima, ja koristim ovaj. Manji je od kutije cigara i struju koristi preko usb ali ima i adapter za struju.
 
Zurück
Oben